Ateliér Katyba v paláci Jalta

Adresa

Palác Jalta | Dominikánské nám. 2 | 602 00 Brno | Pasáž Jalta

Otvírací doba:

Úterý        9:00 – 14:00
Středa    11:00 – 18:00
Čtvrtek   11:00 – 18:00

V jiné dny individuálně, po domluvě na tel. 604 558 164

Příjďte si udělat radost

Náš sen se stal skutečností a od února 2022 jsme pro Vás otevřeli,  Ateliér katyba v Paláci Jalta. Je místem příjemného setkávání a radosti z darů naší země, mocných minerálů a dřeva. Široký sortiment uspokojí opravdu každého, desítky druhů náušnic, náramků, náhrdelníků ale i masivních prstenů a jemných prstýnků. Prim pak tvoří, autorské dřevěné hodinky a další výrobky ze dřeva. Skladem jsou desítky kusů, ale každé jedinečné a neopakovatelné. Chcete -li znát výrobce Vašich šperků a hodinek, vyzvednout českou lokální tvorbu, u nás Vaši touhu uspokojíme. Těšíme se na Vás.

Šperky tvoříme už pěknou řádku let a díky spojení dokonalého ručního zpracování, inovativních technologií, a smyslu pro design jsme schopni vyhovět v zajímavých zakázkách, šitých na míru pro každého zákazníka. Budete mile překvapeni. 

Dřevěné hodinky

Teprve když šperk vidíte na vlastní oči, můžete jej opravdu ocenit. Pro hodinky to platí stejně tak. V ateliéru jich pro Vás máme stále připraveno víc než sto. Každé jsou totiž jiné a jen na Vás záleží, které budou ty Vaše nej.

Nevybraly jste? Vyrobíme na přání.

Máte jedinečný vkus, nebo již máte představu o svém vysněném šperku a ne a ne ho najít? Nevadí, svěřte se nám s Vaší představou. Pokusíme se sen zhmotnit. V ateliéru máme dílničku s velkou zásobou nejrůznějšího materiálu od minerálů, říčních perel, fosilních nálezů i surových minerálů. Jednoduší představy umíme splnit na počkání. Ty složitější připravíme do několika dnů. 

Šperk který potřebuje oprášit a vyspravit.

Svěřte nám, opravy šperků a bižuterie, jsou naší doménou. Nabízíme opravy i šperků, které Vám nikde opravit nechtějí. Věříme totiž, že vzpomínky jsou důležité uchovat.