Aktuality

MINT Market Znojmo no. 2

MINT Market Znojmo no. 2

MINT Market se po roce vrací do Znojma! V sobotu 20. července se na Horním náměstí představí na padesát tvůrců a kreativců z celé republiky. Na jednom místě najdete oázu s příjemnou atmosférou a designéry s jejich originálními produkty a dobroty od lokálních prodejců.


MINT Market Třeboň no. 9

MINT Market Třeboň no. 9

MINT Market se na Masarykovo náměstí vrátí ještě jednou na konci prázdnin. Na nový výběr českých značek a tvůrců se můžete těšit už v sobotu 24. srpna.


MINT Market Jindřichův Hradec no. 4

MINT Market Jindřichův Hradec no. 4

MINT Market se již počtvrté vrací do Jindřichova Hradce. Letní edice se bude konat opět na náměstí Míru v centru města v sobotu 10. srpna. Český design, autorská móda, ručně vyráběné šperky, keramické výrobky, bio kosmetika, hračky - to vše najdet na MINT Marketu!


MINT Market České Budějovice no. 11

MINT Market České Budějovice no. 11

V pátek a v sobotu 30. a 31. srpna se ulice Českých Budějovic opět zaplný pouličním festivalem Město lidem, lidé městu. A MINT Market bude u toho! Výběr toho nejlepšího od českých tvůrců, autorské šperky, bio kosmetika, ručně vyráběné kabelky a mnoho dalšího.. to vše na jednom místě na MINTu!


DESIGN LOCK Podzim 8. 9. 2024

DESIGN LOCK Podzim 8. 9. 2024

Design a handmade market s autorskou módou, originálními šperky, hračkami, doplňky a skvělými delikatesami na zámku v Roztokách.

V neděli 8. září od 10 do 17 hodin na zámku v Roztokách u Prahy