Jak vybrat velikost náramku

Jak mám vybrat ze tří velikostí tu správnou právě pro mě? Jak mám změřit obvod mého zápěstí? Mám měřit napevno nebo volně? Co když ani jedna z možností není pro mě ta pravá?

Výborně padnoucí náramek vám přináší pohodlí a komfort. Pokud je náramek těsný nebo naopak až příliš velký, nebude se vám pěkně nosit. V prvním případě budete mít korálky otlačené kolem zápěstí, v tom druhém hrozí, že náramek ztratíte. Proto je důležité, aby šperk seděl na vaší ruce perfektně.

Jak správně svou velikost určit a vybrat?

V e-shopu najdete několik velikostí obvodů zápěstí.

Pokud vlastníte krejčovský metr, stačí jej napevno obtočit kolem zápěstí v místě, kde chcete náramek nosit a změřit tento obvod. Podle naměřené míry vyberte ten správný obvod z nabídky.

Pokud krejčovský metr nemáte, lze zápěstí změřit také. Vezměte si na pomoc jakýkoliv provázek, tkaničku či proužek papíru. Provázek obtočte napevno kolem zápěstí, opět v místě, které je pro vás ideální pro nošení náramku a poznamenejte si, kde se jeho konce potkávají. Provázek poté rozviňte a pomocí pravítka změřte jeho délku a vyberte z nabídky obvodů.

Podle vámi vybraného obvodu zápěstí vyrobím náramek tak, aby vám pěkně seděl.

Pokud budete mít míru „něco mezi“, volte vždy větší velikost, jelikož se zápěstí měří opravdu pevně a menší náramek by vám mohl ruku svírat. 

Naměřili jste menší nebo naopak větší míru? V nabídce taková není? Raději nosíte náramky, které jsou volnější? 

Napište do poznámky před odesláním objednávky obvod vašeho zápěstí a já s radostí vytvořím unikátní velikost jen pro vás.