Adresa

Palác Jalta | Dominikánské nám. 2 | 602 00 Brno | Pasáž Jalta

Otvírací doba:

Úterý: 9:00 – 14:00
Středa: 11:00 – 18:00
Čtvrtek: 11:00 – 18:00
V jíne dny individuálně po dohodě na telefoním čísle 604 558 164

Příjďte si udělat radost

Náš sen se stal skutečností a od unora 2022 jsme pro Vás otevřeli Ateliér katyba v Paláci Jalta. Je místem příjemného setkávání a radosti z darů naší země, mocných minerálů a dřeva. Široký sortiment uspokojí opravdu každého, desítky druhů náušnic, náramků, náhrdelníků ale i prstenů a prstýnků. Prim pak tvoří autorské dřevěné hodinky a další výrobky ze dřeva. Skladem jsou desítky kusů, ale každé jedinečné a neopakovatelné. Chcete -li znát výrobce Vašich šperků a hodinek, vyzvednout českou lokální tvorbu, u nás Vaši touhu uspokojíme. Těšíme se na Vás.

Díky spojení dokonalého ručního zpracování, inovativních technologií, a smyslu pro design vznikají šperky, které si zaslouží Vaší pozornost. A takhle naše šperky sluší. Máte také rádi jedinečnost, zastavte se k nám. Ateliér Katyba je tu pro Vás.

Dřevěné hodinky

Teprve když šperk vidíte na vlastní oči, můžete jej opravdu ocenit. Pro hodinky to platí stejně tak. V ateliéru jich pro Vás máme stále připraveno víc než sto. Každé jsou totiž jiné a jen na Vás záleží, které budou ty Vaše nej.

Nevybraly jste? Vyrobíme na přání.

Máte jedinečný vkus, nebo již máte představu o svém vysněném šperku a ne a ne ho najít? Nevadí, svěřte se nám s Vaší představou. Pokusíme se sen zhmotnit. V ateliéru máme malou dílničku s velkou zásobou nejrůznějšího materiálu. Jednoduší představy umíme splnit na počkání. Ty složitější připravíme do několika dnů. Záleží jak se domluvíme.