Adresa

Palác Jalta | Dominikánské nám. 2 | 602 00 Brno | Pasáž Jalta

Otevřeno

Změna otvírací doby:
Útery: 9:00 – 14:00
Středa: 11:00 – 18:00
Čtvrtek: 11:00 – 18:00
V jíne dny individuálně po dohodě na telefoním čísle 604 558 164

Prohlédněte si

Když nás navštívíte v našem malém Ateliéru Katyba v Paláci Jalta budete mít jedinečnou možnost se osobně seznámit s nejširším sortimentem, který pro Vás tvoříme pod značkou Katyba. Můžete na vlastní oči, ale i jiné smysly na plno vnímat všechny výrobky, které již znáte z e-shopu. Mezi takové jistě patří například brože, obrázkové s minerály, dřevěné s kameny či ty elektronické vtípky. Máme široký sortiment výrobků z říčních perel. Jistě si vyberete i nějaký ten minerální šperk, ať už to bude cínovaný náhrdelník, prstýnek nebo třeba náramek. Vše máme v unikátním provedení.

Co není na e-shopu

Velkou výhodou při osobní návštěvě v ateliéru Katyba je ale hlavně možnost videt věci, které na e-shopu, či na mnoha trzích, neuvidíte. Protože podstatná část našeho snažení je originál, není dost dobře možné všechno na e-shopu vystavit. Na trzích jsem velmi limitováni prostorem a často i časem. Což je důvod proč se stavit za námi do Paláce Jalta v Brně. Máme tu na Vás mnohem víc času a rádi vám pomůžeme s výběrem šperku přesně na Vás i když sami přesně nevíte po čem přesně toužíte. Pokud by jsme nevybrali z již hotových krás, určitě se domluvíme na výrobě jedinečného šperku Vašich snů. A nedá se vyloučit, že to dokonce zvládneme na počkání.

Máme pro Vás nachystáno

Abychom byli konkrétní. Můžete si zde vybrat například z několika desítek náušnic, máme tu minerální, perlové, jablonecké sklo, na stříbře i chirurgické oceli. Můžete si vyzkoušet několik set prstýnků, dřevěných, na ocelovém lanku, na gumičce, s minerály, perlami nebo Svárovskými krystaly. Samozřejmostí mnoho náhrdelníků v mnoha variantách. Oblíbené uzlované japamaly, cínované minerály, perly mnoha tvarů a barev. K neposledním lákadlům tu pro Vás máme vystaveno kolem sta kusů dřevěných hodinek. V nabídce již nemáme pouze quartzové modely na baterku. Ale můžete se potěšit uklidňujícím tlukotem mechanických hodinových strojků. Ty jsou v našich hodinkách krásně viditelné.