Noste šperky s příběhem.

Obrázkové brože

Obrázkové brože vznikají intuitivně a jsou vždy jedinečné. Podle nálady zasadím vlastní kresbu, fotku nebo zajímavý obrázek do brožového můstku a pak přidávám drobné kamínky, minerály, perly a broušené korálky. Materiály si pečlivě vybírám. Kameny jsou připevněny metodou drátkování a to pečlivě v počtu až 80 kusů. Brože jsou vhodné jak k ozdobení kabátu, svetru, šátku tak i košile. Brože vyrábím už přes 10 let a staly se velmi oblíbené, jak v podobě dárku tak milé pozornosti. Přeji ať si vybíráte srdce, pak brož nechá vyniknout Vaši jedinečnost.

Něco pro pány

Ušlechtilé dřeviny a okouzlující kameny, doplněné o kov. Spojení elegance a minimalismu. To jsou šperky, které v sobě nesou skryté příběhy. Jste připraveni psát ten váš? Vyberte si pánský šperk podle vlastního stylu a vkusu.

Perlové šperky

Od nepaměti perly člověka fascinovaly. Jsou synonymem bohatství a vysokého společenského postavení. Také reprezentují ženu a její schopnost darovat život. Buďte jedinečná a ukažte svou ženskost.

Jablonecké sklo

Zachovat tradiční zvučné jméno české bižuterie stále naživu jsem si vzala za krásný závazek. Jablonecké sklo je zárukou kvality a preciznosti na rozdíl od masové výroby z  Asijských zemí. Perly jsou vyrobeny pouze z českého skla a tuzemských materiálů. Kupujte kvalitu jejich krása Vám učaruje.

Minerální náramky

Kámen sám o sobě je pro nás šperk, který vytvořila příroda a vznikal miliony let. Nejraději máme kameny s nějakým vzorem, které jakoby vyprávěly příběhy z minulosti Země. V našem obchůdku naleznete převážně jednoduché šperky, aby právě co nejvíce vynikl sám kámen. Kombinace materiálů milujeme, dřevo – kámen, říční perla – korál, fosilie – sklo. Každý detail svých šperků důvěrně známe, protože všechny vznikají v naší hlavě, jedinečnost je pro nás na prvním místě. Noste šperky s příběhem.

Dřevo a kámen

Dřevo je přírodní materiál a jeho struktura je velmi specifická. Má mnoho barevných odstínů a každý kousek dřeva se může lišit, stejně tak jako jednotlivé výrobky z něj nejsou vždy totožné. Každý je jiný a tím také originální. Jemná změna odstínu není závadou, nýbrž jedinečným rysem. Ušlechtilé dřeviny a okouzlující polodrahokami a minerály vybíráme s láskou. Spojení elegance a minimalismu. Stačí si vybrat.

Soupravy

Mít své šperky v harmonii je nutností. Vyberte si sadu, která bude slušet právě Vám. Sady ve stříbře, zlatě, ale i zdánlivě obyčejnou bižuterii si prostě zamilujete.