Chytré hodinky (smart) dnes jednoznačně vedou v popularitě hodinkového trhu. Proto je logické, že jsme chtěli mít vlastního zástupce v tomto segmentu. Nebyli by jsme to mi, abychom se nepokusili uvést na trh něco zvláštního. Dřevěná pouzdra osazujeme hybridními strojky od společnosti Fossil z Texasu. Tyto strojky kombinují mechanické ručičky a chytré funkce zobrazované na displeji postaveném na technologii elektronického papíru. Díky tomu hodinky fungují víc než 14 dní na jedno nabití.

Scala Hybrid Smart

Dřevěné hodinky Scala Hybrid Smart jsou jedinečným šperkem. Spojují v sobě eleganci a neopakovatelnost velmi lehkého dřevěného pouzdra značky Katyba. Do kterého je usazen rafinovaný hybridní chytrý strojek značky Fossil. V těchto designově dokonalých hodinkách se snoubí poctivá klasika s high-tech. Osvědčené je reprezentovano dokonale zpracovaným dřevěným pouzdrem. V něm čas ukazují opravdové mechanické ručičky, prostě klasika. Ale pod ručičkami je umístěn display z e-papíru. Na něm se zobrazují další funkce hodinek. Chytrá část strojku disponuje běžnými funkcemi, jako jsou notifikace z telefonu, krokoměr, ovládání hudby v telefonu, měření tepu, měření spánku a základní sportovní funkce. O všem jste informováni na monochromatickém e-ink displeji, jehož informace doplňuje pohyb motoricky řízených ručiček. Hodinky ovládáte třemi tlačítky z jejich boku. Je možné nastavit pro praváky i leváky, pak jsou tlačítka zleva nebo zprava. Jen musíte správě nasadit řemínek. Hodinky jsou napájeny lithiovou baterií, která jim umožní fungovat až dva týdny na jedno nabití.

Funkce: datum, budík, stopky, odpočítávání, předpověď počasí, kalendář, možnost prozvonit telefon, ovládání médií přehrávaných na telefonu, notifikace z vybraných aplikací na telefonu, reakce na příchozí hovor, krokoměr, měření spálených kalorií, záznam spánku, předpověď počasí a základní sportovní funkce.

Povrch: Směs vzácných přírodních olejů a živic.
Velikost: 54 x 44 mm / 15 mm
Sklíčko: Minerální, sférické Ø36,5 mm / 1,5 mm
Strojek: Fossil Hybrid Smartwatch HR
Řemínek: Kožený, šířka 22 mm
Operační systém: Fosilní hybridní inteligentní hodinky (hybridní aplikace)
Maximální výdrž baterie: 18 dní
Doba nabíjení: 50 minut až 80%
Nabíjení: Dock konektor
Připojení: Bluetooth 5.0 LE
Kompatibilita: Android ™ 5.0+, iOS 12.0+
Platforma: MONROE HYBRID HR
Displej: 1,1″ E-ink / 240 x 240
Ovládání: 3 tlačítka
Senzory: akcelerometr, srdeční frekvence
Interní paměť: 16 MB
Notifikace: ano, z telefonu

Fossil je americká značka, jejíž historie se začala psát roku 1984 a dnes patří díky vysoké kvalitě ke špičce na trhu. Díky výběru luxusních materiálů a designů, které se soustředí na vyzdvihnutí propracovaných detailů jsou kousky Fossil velmi nadčasové
a chic. Fossil se zaměřuje zejména na hodinky, které jsou proslulé svou spolehlivostí.