MINT Market Ostrava no. 4

Máme skvělou zprávu – ještě letos se dočkáte svého MINT Marketu v Ostravě! Přivítáme vás spolu s šedesáti prodejci z celé republiky v sobotu 6. listopadu spolu s Extrem Food Festivalem v krytých prostorách Trojhalí Karolina!

Těšit se můžete na obrovskou dávku krásných produktů, milých úsměvů a spoustu tipů na dárky. MINT market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami. Vstup na MINT je jako vždy zdarma. Tak se stavte ochutnat 😉

V Trojhalí Karolina na Vás bude čekat výběr těch nejlepších tvůrců s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků, kosmetiky, papírenského zboží a dalších designových produktů. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design, potřebujete to víc než kdy předtím.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

6. listopadu 2021
SO 10:00-17:00

MINT Market Benešov no. 3

V sobotu 13. listopadu se do Benešova po roční odmlce vrátí MINT market – trh nezávislé módy, šperků a designu, na kterém svá díla představí kreativní tvůrci z celé republiky. Trh se bude konat v budově Muzea umění a designu a před ním na Malém náměstí a všichni jste srdečně zváni!

Těšit se můžete na originální produkty módních návrhářů a designérů, kvalitní kosmetiku, hračky, originální šperky, papírenské zboží a vybrané delikatesy.

Muzeum umění a designu během MINT Marketu zpřístupní výstavu Homo tempus / Barbar za zvýhodněnou cenu. Výstava představí průřez tvorby Barbory Kysilkové (*1983), české malířky působící v norském Oslo. Při hledání nejvhodnější malířské techniky k vyjádření toho, co chtěla sdělit, se umělkyně začala s hlubokým přesvědčením zaměřovat na figurální olejomalbu. Inspiraci hledá v realitě, které se nechce vzdalovat. Svou prací umožňuje divákům setkání s uměním v jeho hlavních cílech: Dotýká se jich jak vizuálně, intelektuálně, tak i sentimentálně. Atmosféry jejích obrazů odhalují tváří v tvář část jich samých, a tedy zvyšují i jejich povědomí.

Výstavu si budete moci prohlédnout i v rámci komentovaných prohlídek, které budou probíhat od 11.00 a od 15.00.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

Kdy můžete přijít

13. listopadu 2021
SO 10:00-17:00