MINT Market Brno no. 45 (TRŽNICE)

Vánoce jsou tady! Vyřešte dárky pro své blízké na třídenním MINT Marketu, který v termínu 11. – 13. prosince zaplní všechna tři patra Tržnice Brno. Tak se stavte, vždyť na MINT Marketu je krásně.

Mintmarket 45

Bio kosmetika, oblečení pro malé i větší, šperky z kovu, papíru, dřeva nebo plastu, kabelky nejrůznějších velikostí a tvarů, delikatesy a mnoho dalšího. To vše najdete na MINT Marketu, který zůstává pro všechny přístupný zdarma a bez bariér.

Kdy můžete přijít
11. – 13 . prosince 2020
PÁ: 11.00 – 18.00
SO: 10.00 – 18.00
NE: 10.00 – 17.00

Těšit se můžete i na nás!

Poprvé budete mít možnost si osobně prohlédnout zimní kolekci hodinek. Připravili jsme pro Vás elegantní kousky z dřevin, které jsme použili úplně poprvé. Stejně tak pro Vás budou připraveny zcela nové modely. Zkrátka na Vás bude čekat čistá příroda v originálním provedení.

Přijďte si sáhnout. Až na vlastní prsty je vjem kompletní 🙂

Vyberte si populární prstýnky, jen osobní výběr zaručí, že se Vám bude líbyt a přesně padne na Váš prst.

Jak se k nám dostanete

Pěšky

Zelný trh je v samém srdci Brna. Pokud se nacházíte na Náměstí svobody, vydejte se Masarykovou ulicí směrem k Hlavnímu nádraží a na křižovatce s ulicí Orlí a Zelný trh se dejte doprava a jste tu! Na pravé straně uvidíte funkcionalistickou budovu. A v ní najdete MINT market. Těšíme se na vás!

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka se jmenuje Zelný trh. Odtud už jen asi 100m do kopce a jste na MINTu.

Mapa MINT Market Brno no. 45