MINT Market Brno no. 51

Tři patra, tři dny a více než stovka prodejců s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami. 19. – 21. listopadu se můžete těšit na první předvánoční MINT Market v budově Tržnice Brno na Zelném trhu v samém srdci Brna. Vyřešte vánoční dárky s předstihem a podpořte svým nákupem české i zahraniční designéry.

Bio kosmetika, oblečení pro malé i větší, šperky z kovu, papíru, dřeva nebo plastu, kabelky nejrůznějších velikostí a tvarů, ručně vyráběné svíčky, makramé nebo lapače snů, delikatesy a mnoho dalšího. To vše najdete na MINT Marketu, který zůstává pro všechny přístupný zdarma a bez bariér. 

Kromě nákupů budete moci podpořit neziskové organizace a užít si jedinečnou atmosféru za doprovodu speciálního setu DJ Marthyho. 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události

Kdy můžete přijít

19. – 21. listopadu 2021
PÁ 11:00-18:00
SO 10:00-18:00
NE 10:00-17:00

MINT Market Žďár nad Sázavou VÁNOCE

MINT Market se před Vánoci vrátí do Žďáru nad Sázavou! O víkendu 4. a 5. prosince se na žďárském zámku, konkrétně v Sále v Konventu představí v rámci MINT Marketu více než 40 tvůrců a designérů s autorskou módou, originálními šperky, bio kosmetikou, papírenským zbožím, hračkami i delikatesami.

Užijte si jedinečnou atmosféru MINT Marketu a udělejte sobě nebo svým blízkým radost krásným produktem z dílny českého designéra. Podporujte malé značky, potřebují Vaši podporu víc než kdy předtím.

Udělejte si výlet na MINT Market a cestou k areálu bývalého kláštera, dnešního zámku, se stavte i na Zelené hoře, kterou najdete na seznamu kulturních památek UNESCO.

Na zámku pak můžete navštívit i Muzeum nové generace (pokud to aktuální nařízení umožní), které bylo označeno jako nejkreativnější muzeum ve střední Evropě.

Vstup je jako vždy zdarma! Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

4. – 5. prosince 2021
SO 10.00 – 18.00
NE 10.00 – 17.00