MINT Market Pardubice no. 9

MINT Market se letos opět vrátí do areálu Zámku Pardubice! V sobotu 10. června se tak můžete těšit na pořádnou dávku českého designu!

Svou tvorbu na zámku představí více než čtyřicet tvůrců z celé republiky, Slovenska i Ukrajiny. Těšit se můžete na spoustu krásných produktů a milých úsměvů. MINT market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami. Tak se stavte ochutnat 😉

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér. 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

SO 10.00 – 17.00

MINT Market Praha no. 39

Další MINT Market Praha se odehraje před prázdninami v neděli 25. června opět na Rašínově nábřeží! Na Náplavce se můžete těšit na pestrou nabídku více než sta tvůrců a designérů z celé České republiky, Slovenska i Ukrajiny. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami, tak se stavte ochutnat 🙂

Na MINT Marketu se můžete těšit na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, svíčky, originální papírenské zboží, macramé, porcelán, hračky pro děti a mnoho dalšího.

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme. Celé Rašínovo nábřeží je bezbariérové.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele.

Akce se koná pod záštitou starostky MČ Praha 2 Ing. Alexandry Udženija. Děkujeme!

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již dvanáct let. Organizujeme trhy napříč celou republikou, nyní už ve dvaceti městech. Pod názvem MINT najdete především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu.

Kdy můžete přijít

NE 10.00 – 18.00

MINT Market Třeboň no. 6

MINT Market se už pošesté vrací na Masarykovo náměstí v srdci krásné Třeboně, aby tu první červencový víkend (1. – 2.7.) představil to nejlepší z českého designu. Na jednom místě najdete oázu s příjemnou atmosférou a designéry s jejich originálními produkty a dobroty od lokálních prodejců.

MINT market je trh s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami. Tak se stavte, na MINTu je krásně! 🙂

Vstup je jako vždy zdarma, bez bariér a čtyřnozí miláčci jsou vítáni!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

A pokud se vám na MINT Marketu líbilo, můžete se přijít podívat na nový výběr značek na konci prázdnin 19. – 20. srpna opět na Masarykově náměstí.

Kdy můžete přijít

SO 9.00 – 17.00
NE 9.00 – 17.00

Vítáme Vás v roce 2023

Akce, kterých se zůčastníme v letošním roce teprve chystáme. Již brzy Vás zde budeme informovat co chystáme. Podívejte se na kalendář Mint Marketu.