MINT Market Brno no. 66

Vánoční nákupy v Brně začínají o víkendu 9. a 10. prosince na MINT Marketu, který naplní všechna patra Tržnice Brno českým designem, autorskou módou, ručně vyráběnými šperky, keramickými výrobky, bio kosmetikou, hračkami, zkrátka krásnými dárky, které bude radost pod stromečkem rozbalovat.

Vstup zůstává jako vždy zdarma a bez bariér. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně!

Vybírat budete moci z více než 100 krásných značek ze všech koutů republiky. Bio kosmetika, oblečení pro malé i větší, šperky z kovu, papíru, dřeva nebo plastu, kabelky nejrůznějších velikostí a tvarů, sojové svíčky, makramé nebo lapače snů, delikatesy a mnoho dalšího. 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

SO 11.00 – 18.00

NE 10.00 – 17.00

MINT Market Jindřichův Hradec no. 3

MINT Market rád objevuje nová místa a tentokrát zavítá těsně před Vánoci do Muzea fotografie v Jindřichově Hradci. Vánoční dárky tak vyřídíte na jednom místě v sobotu 16. prosince. Český design, autorská móda, ručně vyráběné šperky, keramické výrobky, bio kosmetika, hračky, zkrátka krásné dárky, které bude radost rozbalovat pod stromečkem.

Vstup zůstává jako vždy zdarma a bez bariér. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně!

Vybírat budete moci z více než 40 krásných značek ze všech koutů republiky. Bio kosmetika, oblečení pro malé i větší, šperky z kovu, papíru, dřeva nebo plastu, kabelky nejrůznějších velikostí a tvarů, sojové svíčky, makramé nebo lapače snů, delikatesy a mnoho dalšího. 

Na nádvoří Muzea budete navíc moci obdivovat ukázky řemesel a obdovovat tak zručnou práci kováře, skláře, košíkáře, včelaře a jiné. V horních patrech budou připravené kreativní dílničky pro děti. Děti i dospělí zájemci si budou moci ozdobit vánoční perníčky, vytvořit si hračky ze dřeva, využít možnost „dětského tetování“ nebo navštívit Luďkovu HRAČKOLNU. Nebude chybět ani výroba šperků, oblíbené malování na obličej a tvoření pro malé i velké z drceného skla nebo foukání barev.Vyfotit se budete moci v retro stylu ve vánočním fotokoutku (doporučujeme rezervaci předem).

Po celou dobu programu bude pro návštěvníky otevřena Muzejní kavárna, kde bude možné si vychutnat kromě dobré kávy i vánoční medovinu, svařák a pro malé návštěvníky nebude chybět dětský punč.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události

Kdy můžete přijít

SO 10.00 – 18.00

MINT Market Litomyšl no. 8

Předvánoční MINT Market v Litomyšli se spojí s krásnou akcí Andělský advent. Přijďte v neděli 17. prosince do budovy bývalého zámeckého pivovaru a se svařákem v ruce si projděte prodejní přehlídku pečlivě vybraných designérů.

Vychutnejte si příjemnou vánoční atmosféru a vyřešte dárky pod stromeček na jednom místě a u nezávislých tvůrců.

Módní doplňky, bio kosmetika, svíčky, papírenské zboží, kabelky nebo kvalitní šperky – to vše najdete u více než padesáti kreativců na MINT Marketu. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně 🙂

Andělský advent chystá také tématický doprovodný program pro děti i dospělé, součástí bude gurmánský trh, adventní kozy Bleskule a Adéla, dílničky a další. Máte se zkrátka na co těšit!

Vstup je jako vždy zdarma!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

NE 10.00 – 18.00

Vítáme Vás v roce 2023

Akce, kterých se zůčastníme v letošním roce teprve chystáme. Již brzy Vás zde budeme informovat co chystáme. Podívejte se na kalendář Mint Marketu.