MINT Market Praha no. 42

Jarní MINT Market Praha se opět vrací na své oblíbené místo na břehu Vltavy s výhledem na Pražský hrad – na Rašínovo nábřeží! V neděli 14. dubna se na Náplavce představí více než 130 tvůrců a designérů z celé republiky i zahraničí. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami, tak se stavte ochutnat 🙂

Na MINT Marketu najdete pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiky, svíček, originálního papírenského zboží, macramé, porcelánu, hraček pro děti a mnoho dalšího.

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme. Celé Rašínovo nábřeží je bezbariérové.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele.

MINT je parta tvůrčích lidí, kteří pro vás pořádají designové trhy a další akce už 14 let. Nyní už ve více než dvaceti městech po celé republice. Pod názvem MINT najdete záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu

Kdy můžete přijít

NE 10.00 – 18.00

MINT Market Litomyšl no. 9

Přes šedesát tvůrců a designérů z celé České republiky a Slovenska představí svou tvorbu v sobotu 27. dubna na MINT Marketu, který se uskuteční na Šantově náměstí v rámci festivalu Lázně ducha. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami! Tak přijďte ochutnat 🙂

Těšte se na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, originální papírenské zboží a mnoho dalšího. Na MINT Marketu budete moci podpořit malé české značky a kreativce. ♥ 

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele. Pro detailní informace ohledně festivalu Lázně ducha, jehož je MINT součástí, se můžete mrknout na Facebookovou stránku akce.

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již čtrnáct let. Organizujeme trhy napříč celou republikou, nyní už v patnácti městech. Pod názvem MINT najdete ale především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Kdy můžete přijít

SO 10.00 – 18.00

Vítáme Vás v roce 2024

Akce, kterých se zůčastníme v letošním roce teprve chystáme. Již brzy Vás zde budeme informovat co chystáme. Podívejte se na kalendář Mint Marketu.