MINT Market Příbram no. 2

O MINTu je známo, že rád objevuje nová místa. Tentokrát se sice podruhé vrátí do Příbrami, ale svoji letní edici přesune k rybníku Novákovi (Novému rybníku)! Těšte se v sobotu 23. července na padesát tvůrců z celé republiky a Slovenska. Na jednom místě na MINT Marketu najdete oázu s příjemnou atmosférou a designéry s jejich originálními produkty a dobroty od lokálních prodejců. A můžete se rovnou i vykoupat :)) 

MINT market je trh s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami. Tak se stavte, na MINTu je krásně! A v létě u rybníku obzvlášť. V areálu je i spousta herních prvků pro děti, adventure golf, skatepark, vodní hřiště pro děti, skluzavky, Rákosníčkovo hřiště, vzduchové trampolíny, volnočasové hřiště s work out hřištěm, půjčovna sportovního vybavení, inline dráhu, SeZaM bistro, minizoo, … Nudit se tu zkrátka nebudete 🙂

Vstup je jako vždy zdarma, bez bariér a čtyřnozí miláčci jsou vítáni!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

OTEVÍRACÍ DOBA
SO 10:00 – 18:00

MINT Market Jindřichův Hradec LÉTO

Objevujte s MINT Marketem nová města! Tentokrát se poprvé vypravíme do Jindřichova Hradce a to rovnou na náměstí Míru. V sobotu 13. srpna se můžete těšit na 40 tvůrců z celé republiky i Slovenska, kteří přivezou originální módu pro děti i dospělé, s láskou šité kabelky, bio kosmetiku, papírenské zboží a další designové produkty. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně ♥

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér. Vaše čtyřnohé miláčky na akci rádi přivítáme.

Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

OTEVÍRACÍ DOBA
SO 10:00 – 18:00

MINT Market Ostrava LÉTO

MINT Market Ostrava se v létě opět přesune do Dolní oblasti Vítkovice, konkrétně do CØKAFE a kina Etáž. Těšte se v sobotu 20. srpna na svěží dávku českého designu v místě s úžasnou atmosférou.

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Ve Vítkovicích na vás bude čekat výběr těch nejlepších tvůrců s pestrou nabídkou módních outfitů, originálních šperků, bio kosmetiky, papírenského zboží a dalších designových produktů. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design. Vždyť na MINTu je krásně! ♥

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

OTEVÍRACÍ DOBA
SO 9:30 – 18:00

MINT Market České Budějovice LÉTO

MINT Market v létě zakotví na novém místě – Zátkově nábřeží, kde se v pátek a sobotu 26. a 27. srpna stane součástí oblíbeného pouličního festivalu Město lidem, lidé městu. MINT představí na padesát pečlivě vybraných tvůrců z celé republiky a Slovenska, značky s kvalitní módou pro děti i dospělé, originálními šperky, designovými produkty, kabelkami, svíčkami, bio kosmetikou, papírenským zbožím a s mnohým dalším. 

Složení prodejců se na každou akci mění, ale zároveň zde najdete i několik oblíbených stálic. Aktuální seznam značek najdete níže. Tak objevte s MINTem krásný český design.

Vstup na MINT Market je jako vždy zdarma a bez bariér. Tak se stavte. Vždyť na MINTu je krásně! ♥

Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

A co je MINT? MINT je parta lidí, která má s organizací trhů s českými designéry zkušenosti už přes dvanáct let. Do Českých Budějovic se MINT vrací pravidelně a nyní se tu bude konat už poosmé. Tak se budeme těšit na návštěvu!

OTEVÍRACÍ DOBA
PA 14:00 – 20:00
SO 10:00 – 18:00

Ateliér Katyba

Palác Jalta| Dominikánské nám. 2
602 00 Brno | www.katyba.cz/e-shop

Otevřeno:
Každý čtvrtek 11:00 – 18:00
V jíne dny individuálně