MINT Market České Budějovice no. 7

22. května 2022
Žižkárna, Žižkova třída 28
Česká Republika

MINT Market se na jaře vrátí do úžasného areálu Žižkárny, kde v neděli 22. května představí na padesát pečlivě vybraných tvůrců z celé republiky a Slovenska. MINT v Českých Budějovicích představí značky s kvalitní módou pro děti i dospělé, originálními šperky, designovými produkty, kabelkami, svíčkami, bio kosmetikou, papírenským zbožím a s mnohým dalším. 

V kavárně si pak můžete dopřát lahodnou kávu se zákuskem. 

Vstup na MINT Market je jako vždy zdarma a bez bariér. K nákupům vám zahraje DJ Marthy svůj speciální set. Tak se stavte. Vždyť na MINTu je krásně! ♥

Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

A co je MINT? MINT je parta lidí, která má s organizací trhů s českými designéry zkušenosti už přes dvanáct let. Pětkrát jsme byli s MINT Marketem součástí akce Město lidem, lidé městu a jednou už se MINT konal samostatně na Žižkárně, kde se na vás budeme těšit i tentokrát!

OTEVÍRACÍ DOBA
NE 9.00 – 16.00

MINT Market Žďár nad Sázavou no. 3

28. – 29. května 2022
Zámek, Pivovarský dvůr
Česká Republika

MINT Market se už potřetí vrátí o víkendu 28. a 29. května na Pivovarský dvůr na Zámku ve Žďáru nad Sázavou. MINT Market se tu bude konat zároveň s akcí Kouzelné zahrady, kdy budou exkluzivně pro veřejnost zpřístupněny soukromé zahrady rodiny Kinských. Těšte se na pestrý výběr českého designu, užijte si jedinečnou atmosféru MINT Marketu a udělejte si radost krásným produktem z dílny českého designéra, bio kosmetikou nebo originální kabelkou.

Udělejte si výlet na MINT Market a cestou k areálu bývalého kláštera, dnešního zámku, se stavte i na Zelené hoře, kterou najdete na seznamu kulturních památek UNESCO.

Na zámku pak můžete navštívit kromě akce Kouzelné zahrady například i Muzeum nové generace, které bylo označeno jako nejkreativnější muzeum ve střední Evropě.

Vstup je jako vždy zdarma! 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

OTEVÍRACÍ DOBA
SO 10.00 – 18.00
NE 10.00 – 17.00

MINT Market Třebíč no. 2

3. – 4. června 2022
Areál festivalu Zámostí
Česká Republika

Po delší odmlce se MINT Market vrací do Třebíče, aby se tu stal o víkendu 3. a 4. června součástí oblíbeného festivalu Zámostí, který má tradici již od roku 1997. Těšte se na více než čtyřicet prodejců s pestrou nabídkou z oblasti módy, šperků, designu a gastronomie. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a pořídit si kvalitní český design. Na MINTu je krásně 🙂

Na festivalu Zámostí vystoupí kapely jako J.A.R., Tata Bojs, Sto zvířat, Bert & Friends, Vltava a další. Přijďte si užíj letní kulturní festival do Třebíče! 

A nezapomeňte se při návštěvě zastavit v Židovské čtvrti, která je na seznamu UNESCO.

Pro vstup na MINT je tentokrát potřeba mít vstupenku na festival Zámostí.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

OTEVÍRACÍ DOBA
PA 16.00 – 21.00
NE 12.00 – 21.00

MINT Market Třeboň no. 5

2. – 3. července 2022
Masarykovo náměstí
Česká Republika

MINT Market se už popáté vrací na Masarykovo náměstí v srdci krásné Třeboně, aby tu o víkendu 2. a 3. července představil to nejlepší z českého designu. Na jednom místě najdete oázu s příjemnou atmosférou a designéry s jejich originálními produkty a dobroty od lokálních prodejců.

MINT market je trh s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami. Tak se stavte, na MINTu je krásně! 🙂

Vstup je jako vždy zdarma, bez bariér a čtyřnozí miláčci jsou vítáni!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události

OTEVÍRACÍ DOBA
SO 9.00 – 17.00
NE 9.00 – 17.00

Ateliér Katyba

Palác Jalta| Dominikánské nám. 2
602 00 Brno | www.katyba.cz/e-shop

Otevřeno:
Každý čtvrtek 11:00 – 18:00
V jíne dny individuálně