ZLÍN DESIGN MARKET 2022

26. 11. 2022 / 10 – 20 hod
27. 11. 2022 / 10 – 16 hod
Zlínský zámek o.p.s a Zlín Design si Vás dovolují pozvat na 8. ročník. Přijďte si zakoupit originální dárky a produkty od českých značek a designérů za dostupné ceny! Tvůrce a další prezentaci ZDM budeme pravidelně aktualizovat na našich FB stránkách a na FB události.

Zlín Design Market se již v minulých letech stal místem pro nákup originálních, ručně vyráběných dárků nejen pod vánoční stromek. Veřejnosti se opět otevírají oživené prostory zlínského zámku s příjemnou a přátelskou předvánoční atmosférou jedinečným způsobem prostoupenou současným designem.

Projekt je určen pro širokou veřejnost napříč všemi věkovými kategoriemi. Každý se může zapojit do tvůrčí a kreativní činnosti v podobě připravených workshopů nebo navštívit výstavy.

Zlín Design Market je projekt připravovaný již sedmým rokem společností Zlínský zámek o.p.s. Umožňuje mladým, originálním tvůrcům prezentovat a propagovat své designérské originály během prodejní výstavy. Zároveň však nabízí prostor renomovaným designérským značkám, které v mnohém inspirují a motivují začínající tvůrce i návštěvníky z řad široké veřejnosti. Designové značky a autoři zde představují módu, šperky, bytové doplňky, grafiku a mnoho dalšího nejen z prostředí českého a slovenského designu. Cílem akce je budovat a rozvíjet projekt, u něhož se setkávají a propojují všechny generace. Záměrem je pokračovat v každoroční tradici, která se stala pravidelnou platformou pro sdílení designových novinek. Představujeme zajímavé trendy, značky, ale i nové objevy na poli designu.

MINT Market Plzeň ZIMA

Předvánoční MINT Market Plzeň se bude konat uvnitř ve vytápěné Autobusové hale v areálu DEPO2015 o víkendu 3. a 4. prosince ve spolupráci s akcí Plzeň Design Week a BOOKfest! Představí se tu více než 50 českých a slovenských designérů s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků a kosmetiky a celý víkend bude našlapaný skvělým doprovodným programem.

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru, pořiďte krásné dárky pro své blízké a podpořte český design. ♥

MINT je v Plzni jako doma. Vrací se sem už jedenáct let a přiváží pravidelně výběr těch nejlepších českých designérů. A nebude tomu jinak i tentokrát. MINT Market se bude navíc konat zároveň s BOOKfestem a to už stojí za to se zastavit!

V neděli přijde i designový Mikuláš! Přijďte si do kavárny DEPO2015 pro Mikulášskou nadílku a nezapomeňte si připravit nějakou tu básničku.

Další informace k programu brzy přidáme.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události. Těšíme se na vás!

MINT Market Brno no. 59

Sháníte vánoční dárky na poslední chvíli? Nebo si jen chcete udělat radost? Tak to nesmíte vynechat poslední předvánoční MINT Market Brno – ochutnávku českého designu, autorské módy, šperků, bio kosmetiky, papírenského zboží a delikates. MINT se odehraje opět v celé budově Tržnice Brno na Zelném trhu v sobotu a neděli 10. a 11. prosince.

Vstup zůstává jako vždy zdarma a bez bariér. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně!

Vybírat budete moci z více než 100 krásných značek z Čech, Slovenska a Ukrajiny. K nákupům zahraje svůj speciální set dvorní DJ MINT Marketu – DJ Marthy.

Nevíte co svým blízkým pořídit pod stromeček? Inspirujte se na MINTu! Bio kosmetika, oblečení pro malé i větší, šperky z kovu, papíru, dřeva nebo plastu, kabelky nejrůznějších velikostí a tvarů, ručně vyráběné svíčky, makramé nebo lapače snů, delikatesy a mnoho dalšího. 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

SO 11.00 – 18.00
NE 10.00 – 17.00

MINT Market Litomyšl no. 6

Předvánoční MINT Market v Litomyšli se spojí s krásnou akcí Andělský advent. Přijďte v neděli 18. prosince do budovy bývalého zámeckého pivovaru a se svařákem v ruce si projděte prodejní přehlídku pečlivě vybraných českých a slovenských designérů.

Vychutnejte si příjemnou vánoční atmosféru a vyřešte dárky pod stromeček na jednom místě a u nezávislých tvůrců.

Módní doplňky, bio kosmetika, svíčky, papírenské zboží, kabelky nebo kvalitní šperky – to vše najdete u více než padesáti kreativců na MINT Marketu. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně 🙂

Andělský advent chystá také tématický doprovodný program pro děti i dospělé, součástí bude gurmánský trh, adventní kozy Bleskule a Adéla, dílničky a další. Máte se zkrátka na co těšit!

Vstup je jako vždy zdarma!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

NE 10.00 – 17.00