Šperky Katyba
Noste krásu s příběhem!

Šperky na lanku

Šperky na lanku

Objevte šperky lehké jak pírko, které prakticky necítíte.  Šperky na lanku prostě budete milovat. Dominantou jsou již tolik známé prstýnky, jak z minerálů tak říčních perel. Pro velký zájem jsme lankové šperky rozšířili o náušnice, náhrdelníky a  překrásné sady. Lanko tvoří několik spletených ocelových strun, potažených nylonem, pro hladkost, které je velmi příjemné na nošení. Tahle nepřehlédnutelná drobnost udělá radost, jak Vám, tak jako malá pozornost, pro každou ženu či dívku. Objevte šperk, který rozradostní Vaše srdce. Minimalismus zaručen stoprocentně. 


Rozšířené hledání

76. Prsten Ametyst surový

76. Prsten Ametyst surový

Nádherný surový Ametyst na lanku. Moderní a neobyčejný šperk. Materiál - Ametyst surový, sekaný, nepravidelný. Každý kus minerálu je jedinečný, berte prosím na vědomí. Chirurgické lanko - tvoří několik spletených ocelových strun, potažené nylonem pro jeho hladkost, velmi příjemné na n..

Cena:  350 Kč

78. Prsten Plný slunce

78. Prsten Plný slunce

Jantar na ocelovém lanku. Noste k utišení bolesti kousek slunce. Materiál -  Jantar lesklý, hladký, nepravidelný, velikost cca 5 - 9 mm - upozornění, každý kus Jantaru je jedinečný, žádný není stejný.  Chirurgické lanko stříbrné, Zlaté - stačí napsat do zprávy , jaké si přej..

Cena:  250 Kč

85. Prsten Howlit

85. Prsten Howlit

Howlit na ocelovém lanku. Lehký prsten, který na prstu necítíte. Mějte svůj milovaný minerál, stále u sebe. Materiál -  Howlit - upozornění, každý kus minerálu je jedinečný, žádný není stejný.  Lanko stříbrné barvy, tvoří několik spletených ocelových strun, potažených nylone..

Cena:  150 Kč

81. Prsten srdce

81. Prsten srdce

Prsten pro lásku. Lehký a příjemný na nošení. Materiál -   Hematit ve tvaru srdce, 2 barvy ( zlatá, stříbrná) vel. cca 5 mm - upozornění, každý kus minerálu je jedinečný, žádný není stejný.   Lanko 2 barvy ( zlatá, stříbrná) tvoří několik spletených ocelových strun, potažený..

Cena:  150 Kč

74. Prsten Achát

74. Prsten Achát

Prsten čistoty a jednoduchosti. Mějte svůj milovaný minerál, stále u sebe. Materiál -  Achát, kulička vel. 6 mm - upozornění, každý kus Achátu je jedinečný, žádný není stejný.  Lanko tvoří několik ocelových strun, potažených nylonem, pro hladkost, je velmi příjemné na nošení..

Cena:  150 Kč

82. Prsten Hvězda

82. Prsten Hvězda

Prsten s hematitem ve tvaru zlaté hvězdy. Nápaditý prsten s krásným symbolem. Prsten na ruce není cítit, budete ho milovat. Materiál -  Hematit zlatý, vel. 6 mm - upozornění, každý kus hvězdičky je jedinečný, žádný není stejný.  Lanko 2 barvy ( stříbrná, zlatá ) tvoří několi..

Cena:  150 Kč

79. Prsten Plný Tyrkysu

79. Prsten Plný Tyrkysu

Prsten s výraznými minerály v té nejemnější podobě. Lehký, na prstu není cítit. Budete ho milovat. Materiál -  Tyrkys kulička, vel. 1 - 3 mm - upozornění, každý kus minerálů je jedinečný, žádný není stejný.  Hematit zlaté, stříbrné barvy, vel. 2 mm.  Lanko tvoří ně..

Cena:  150 Kč

75. Prsten s nádherným Tyrkenitem

75. Prsten s nádherným Tyrkenitem

Prsten s nádherným Tyrkenitem, nepravidelného tvaru, bude na prstě nepřehlédnutelný. Lehký jak pírko. Budete ho milovat. Materiál -  Tyrkenit, nepravidelný,  - upozornění, každý kus minerálu je jedinečný, žádný není stejný.  Lanko stříbrné barvy, tvoří několik spletenýc..

Cena:  150 Kč

89. Prsten zlatá říční perla

89. Prsten zlatá říční perla

Prsten s říční perlou pro něžnou ručku a milovnice perel. Lehký jak pírko, na prstu velmi pohodlný.Materiál - Říční perla, tmavě zlatá, barvená, nepravidelná, 8 - 10 mm. Každá perla je jedinečná, žádná není stejná.Lanko chirurgické, zlacené.Do zprávy napište velikost prstu!!!Baleno v saténovém ..

Cena:  250 Kč

83. Prsten Růženka

83. Prsten Růženka

Prsten s říční perlou pro něžnou ručku a milovnice perel. Lehký jak pírko, na prstu velmi pohodlný.Materiál - Říční perla, růžová, drobná šiška, 5 mm. Každá perla je jedinečná, žádná není stejná.Lanko 2 barvy ( zlatá, stříbrná ), tvoří několik spletených ocelových strun, potažených nylonem, pro..

Cena:  250 Kč

84. Prsten šedá říční perla.

84. Prsten šedá říční perla.

Prsten pro milovnice lesku a perel. Na prstu velmi pohodlný, budete ho milovat.  Materiál - Říční perla, šedo - modrá, nepravidelná, 4 - 6 mm. Každá perla je jedinečná, žádná není stejná. Lanko 2 barvy ( stříbrné, zlaté), tvoří několik spletených ocelových strun, potažených nylon..

Cena:  250 Kč

127. Prsten kostička

127. Prsten kostička

Pro milovníky minimalismu a jednoduchosti. Prsten lehký jako pírko. Budete ho milovat. Materiál -  Hematit, ve tvaru kostky, vel. -  3mm.  Lanko tvoří několik spletených ocelových strun, potažených nylonem, pro hladkost. Barva stříbrná. Velikost prstu napište ..

Cena:  150 Kč

128. Prsten Tygří oko

128. Prsten Tygří oko

Tygří oko, fasetované,  na ocelovém lanku. Lehký prsten, který na prstu necítíte. Mějte svůj milovaný minerál, stále u sebe. Materiál -  Tygří oko broušené, velikost cca 3 mm - upozornění, každý kus minerálu je jedinečný, žádný není stejný.  Lanko tvoří několik spletený..

Cena:  150 Kč

166. Prsten slunce

166. Prsten slunce

Prstýnek na lanku se slunečním kamenem. Láska na ruce a jemnost zaručena. Materiál -  Minerály - Sluneční kámen broušený 5 ks, velikost cca 2 mm - upozornění, každý kus minerálu je jedinečný, žádný není stejný.  Lanko tvoří několik spletených ocelových strun, potažených nylo..

Cena:  150 Kč

168. Prsten  Lapis lazuli

168. Prsten Lapis lazuli

Prstýnek . Láska na ruce a jemnost zaručena. Materiál -  Lapis lazuli broušený 7 ks, velikost cca 1 - 3 mm - upozornění, každý kus minerálu je jedinečný, žádný není stejný.  Lanko tvoří několik spletených ocelových strun, potažených nylonem, pro hladkost.   Lanko s..

Cena:  150 Kč

167. Prsten zlatá kostka

167. Prsten zlatá kostka

Prstýnek na lanku pro milovníky minimalismu. Láska na ruce a jemnost zaručena. Materiál -  Hematit zlatý, velikost cca 2 mm - upozornění, každý kus minerálu je jedinečný, žádný není stejný.  Lanko tvoří několik spletených ocelových strun, potažených nylonem, pro hladkost.&nb..

Cena:  150 Kč

172. Prsten Rose Gold

172. Prsten Rose Gold

Pro milovníky minimalismu a jednoduchosti. Prsten lehký jako pírko. Budete ho milovat.  Materiál -  Hematit nebo chirurgická ocel, barva rose gold, velikost 3mm.  Lanko (stříbrné, zlaté )  barvy, tvoří několik spletených ocelových strun, potažených nylonem, pro hla..

Cena:  150 Kč

198. Prsten Perla lososová

198. Prsten Perla lososová

Prsten pro milovnice říčních perliček a něžných šperků. Bílá říční perlička bude na vaši ruce zářit, krásně doplní i jiné šperky. Materiál - Říční perla, lososová, tvar kulička 4 -6 mm. Každá perla je jedinečná, žádná není stejná. Lanko stříbrné, tvoří několik spletených ocelových str..

Cena:  250 Kč

199. Prsten Biwa říční perla

199. Prsten Biwa říční perla

Prsten pro milovnice říčních perliček a něžných šperků. Bílá říční perlička bude na vaši ruce zářit, krásně doplní i jiné šperky. Materiál - Říční perla Biwa, bílá, nepravidelná, 2 -6 mm. Každá perla je jedinečná, žádná není stejná. Lanko stříbrné, tvoří několik spletených ocelových s..

Cena:  250 Kč

Zobrazuji 1 až 19 z 19 (celkem stran 1)