Šperky Katyba
Noste krásu s příběhem!

Minerální šperky

Minerální šperky

Kámen sám o sobě je pro nás šperk, který vytvořila příroda a vznikal miliony let. Nejraději máme kameny s nějakým vzorem, které jakoby vyprávěly příběhy z minulosti Země. V našem obchůdku naleznete převážně jednoduché šperky, aby právě co nejvíce vynikl sám kámen. Kombinace materiálů milujeme, dřevo - kámen, říční perla - korál, fosilie - sklo. Každý detail svých šperků důvěrně známe, protože všechny vznikají v naší hlavě, jedinečnost je pro nás na prvním místě. Noste šperky s příběhem.


Rozšířené hledání


12. Náramek Howlit Duo

12. Náramek Howlit Duo

Náramek v jemných modrých tónech se symbolem stromu života. Materiál - Minerály - Howlit modrý 8 mmMagnezit - Howlit - 8 mm. Hematit - strom života - 10 mm. Navlečeno na elastomer nejvyšší kvality 0,8 mm, pro zajištění pevnosti a stálosti šperku.Foto je ilustrační, vždy tvoříme o..

Cena:  350 Kč

49. Náušnice Ametyst

49. Náušnice Ametyst

Dlouhé minerální náušnice, ve stylu Vintage, délka 5 cm.Materiál - Minerály - Ametyst žíhaný, kulička 12 mm. Závěs běžný komponent, doplněno lístečky.Běžný komponent v barvě bronzové. Baleno dárkově. Barvy se mohou mírně lišit. ..

Cena:  350 Kč

50. Náušnice Ametyst

50. Náušnice Ametyst

Dlouhé minerální náušnice, ve stylu Vintage, délka 5 cm. Materiál - Minerály - Ametyst žíhaný, kulička 12 mm. Závěs běžný komponent.  Běžný komponent v barvě starokovu. Baleno v saténovém pytlíčku...

Cena:  350 Kč

114. Tlumič lásky

114. Tlumič lásky

Autorská dřevěná brož. Do plochého dubového válec je vyfrézován otvor ve tvaru srdce. Do prohlubně je průhlednou pryskyřicí zalita elektronická součástka, odpor. Tato speciálně navržená brož díky odporu má velmi zmenšit prožívanou lásku svého majitele. Oslabí lásku k osobě od které tento šperk ..

Cena:  350 Kč

115. Usměrňovač lásky

115. Usměrňovač lásky

Autorská dřevěná brož. Do plochého dubového válec je vyfrézován otvor ve tvaru srdce. Do prohlubně je průhlednou pryskyřicí zalita elektronická součástka, dioda. Tato speciálně navržená brož díky diodě má velmi usměrněně působit na svého majitele. Usměrní lásku k osobě od které tento šperk dost..

Cena:  350 Kč

120. Zesilovač lásky

120. Zesilovač lásky

Autorská dřevěná brož. Do plochého dubového válec je vyfrézován otvor ve tvaru srdce. Do prohlubně je průhlednou pryskyřicí zalita elektronická součástka, tranzistor. Tato speciálně navržená brož díky křemíku v tranzistoru má velmi blahodárně působit na svého majitele. Zesílí lásku k osobě od k..

Cena:  350 Kč

52. Náušnice Ametyst a tlačené sklo

52. Náušnice Ametyst a tlačené sklo

Náušnice v kombinaci minerálu a skla. Budou slušet. Materiál - Ametyst kulička broušená -  6 mm.Sklo tlačené, multikolor. - 12 mm.   Závěs chirurgická ocel 316 L.  Baleno dárkově. Berte na vědomí, že každý minerál je originál. ..

Cena:  390 Kč

5. Náhrdelník Švestkový

5. Náhrdelník Švestkový

Náhrdelník minerální pro milovníky minimalismu. Autorský šperk. Materiál - Dendritický opál, mušle, kulička 8 mm.  Švestkové dřevo, vybroušeno, leštěno, ošetřeno silicemi.  Navlečeno na pevnou šňůrku, černé barvy.  Délka náhrdelníku 40 cm. Velmi lehký špe..

Cena:  250 Kč

1. Náhrdelník Třešňový

1. Náhrdelník Třešňový

15 Náhrdelník minerální pro milovníky minimalismu. Autorský šperk. Materiál -Amazonit, kulička 3 mm. Třešňové dřevo, vybroušeno, leštěno, ošetřeno silicemi. Navlečeno na pevnou šňůrku, černé barvy.  Délka náhrdelníku 42 cm.Velmi lehký šperk. Třešňové dřevo - Větvič..

Cena:  250 Kč

37. Náramek Ametyst a Rodonit

37. Náramek Ametyst a Rodonit

Náramek posilující věrnost, čistotu a lásku. Bude Vám slušet. Materiál - Minerály - Ametyst fasetovaný 8 mm.Rodonit matný 8 mm.Hematit šedé barvy 8 mm. Navlečeno na pevné voskové šňůrce, zapínání posunovací. Vel zápěstí 17 - 20 cm.  Jak vybrat velikost náramku? Foto je ..

Cena:  450 Kč

47. Náramek Mix minerálů

47. Náramek Mix minerálů

Náramek posilující věrnost, čistotu a lásku. Jedinečné posuvné zapínání. Materiál - Minerály -Jaspis Mokait 8 mm.Růženín 8 mm.Magnezit - Howlit 8 mm.Hematit šedé barvy 8 mm. Foto je ilustrační, vždy tvoříme originál. Každý minerál je jedinečný !!!Navlečen na voskované šňůrce, pletený, veli..

Cena:  450 Kč

34. Náramek minerály a kůže

34. Náramek minerály a kůže

Harmonický minerální náramek, velmi lehký, hravý, mějte své milované minerály stále u sebe.Velikost náramku napište do zprávy, 17 - 20 cm. Jak vybrat velikost náramku? Materiál - Minerály - Onyx 8 mm. Jaspis 8 mm. Kůže tyrkysová, barvená, zapínání na knoflík, bižuterní kov, ..

Cena:  250 Kč

39. Náramek minerály a kůže.

39. Náramek minerály a kůže.

Harmonický minerální náramek, velmi lehký, hravý, mějte své milované minerály stále u sebe.Materiál - Minerály - Onyx černý 8 mm. Jaspis dalmatin 8 mm. Pyrit zlatý 8 mm.Křišťál 8 mm.Kůže růžová, barvená, zapínání na knoflík stříbrné barvy, bižuterní kov.Foto je ilustrační, vždy tvořím..

Cena:  250 Kč

41. Náramek minerály a kůže.

41. Náramek minerály a kůže.

Harmonický minerální náramek, velmi lehký, hravý, mějte své milované minerály stále u sebe.Materiál - Onyx 8 mm.Mušle 8 mm.Tyrkys 8 mm.Achát 8 mm. Kůže modrá, barvená, zapínání na knoflík, bižuterní kov.Foto je ilustrační, vždy tvoříme originál. Každý minerál je jedinečný !!!Velikost náram..

Cena:  250 Kč

42. Náramek minerály a kůže.

42. Náramek minerály a kůže.

Harmonický minerální náramek, velmi lehký, hravý, mějte své milované minerály stále u sebe.Materiál - Opál 8 mm.Magnezit - Howlit 8 mm.Hematit 8 mm.Achát 8 mm. Kůže růžová, barvená, zapínání na knoflík, bižuterní kov.Foto je ilustrační, vždy tvoříme originál. Každý minerál je jedinečný !!!..

Cena:  250 Kč

40. Náramek minerály a kůže.

40. Náramek minerály a kůže.

Harmonický minerální náramek, velmi lehký, hravý, mějte své milované minerály stále u sebe.Materiál - Africký tyrkys 8 mm.Ametyst 8 mm.Hematit 8 mm.Achát 8 mm. Kůže růžová, barvená, zapínání na knoflík, bižuterní kov.Foto je ilustrační, vždy tvoříme originál. Každý minerál je jedinečný !!!..

Cena:  250 Kč

43. Náramek minerály a kůže.

43. Náramek minerály a kůže.

Harmonický minerální náramek, velmi lehký, hravý, mějte své milované minerály stále u sebe.Materiál - Minerály -Růženín 8 mm.Ametyst 8 mm.Kůže růžová, barvená, zapínání na knoflík, bižuterní kov.Velikost náramku je 17 - 20 cm.  Jak vybrat velikost náramku? Foto je ilustrační, vždy tvo..

Cena:  250 Kč

44. Náramek minerály a kůže.

44. Náramek minerály a kůže.

Harmonický minerální náramek, velmi lehký, hravý, mějte své milované minerály stále u sebe.Materiál - Fluorit 8 mm.Kůže růžová, barvená, zapínání na knoflík, bižuterní kov.Foto je ilustrační, vždy tvoříme originál. Každý minerál je jedinečný !!!Velikost náramku je 17 - 20 cm.  Jak vyb..

Cena:  250 Kč

18. Náramek Magnezit

18. Náramek Magnezit

Náramek pro Vaše dny všední i nevšední. Udělejte si radost. Materiál - Minerály -  Magnezit - Howlit - 6 mm. Hematit šedé barvy - 6 mm. Navlečeno na elastomeru nejvyšší kvality, čímž je zaručená pevnost a životnost šperku.   Foto je ilustrační, vždy tvoříme originá..

Cena:  320 Kč

17. Náramek Magnezit

17. Náramek Magnezit

Nádherný náramek pro tebe. Magnezit je léčivým kamenem, který ulevuje od bolesti. Materiál - Minerály - Magnezit - Howlit - 6 mm. Hematit nebo chirurgická ocel rose gold. Navlečeno na elastomeru nejvyšší kvality, čímž je zaručená pevnost a životnost šperku. Foto je ilustračn..

Cena:  320 Kč

9. Autorská šitá brož

9. Autorská šitá brož

Autorská šitá brož. Veselá ozdůbka. Materiál -filc barevný broušené korálky - Jablonecké sklo, rondelky, ohňovka. brožový můstek chirurgická ocel. Barva : Multikolor laděný do modré a zlaté. Handmade jediný kus. Baleno dárkově. Barvy se mohou mírně lišit, záleží na nast..

Cena:  690 Kč

16. Náramek minerální

16. Náramek minerální

Neobyčejný náramek. Buď originál. Materiál - Mušle kulička - 8 mm.  Láva kulička - 8 mm. Jaspis barvený crazy  8 mm. Středový výrazný šperk, nepravidelného tvaru, vel. 18 mm, bižuterní kov.  Jediný kus velikost - 15 - 17 cm.  Jak vybrat velikost..

Cena:  450 Kč

4. Náhrdelník Karneol

4. Náhrdelník Karneol

Náhrdelník z karneolu a broušených krystalů Swarovski. Nádherný šperk. Materiál - Minerály - Karneol fasetovaný, kulička 4 mm, oranžovo-medové barvy. Swarovski krystaly vínové barvy 2 mm. Navlečeno na lanku z chirurgické oceli.  Délka náhrdelníku 45 cm.  Zapínání b..

Cena:  690 Kč

125. Náramek Buddha

125. Náramek Buddha

Nádherný minerální náramek, který bude slušet. Materiál - minerály  - Opál 8 mmKřišťál 8 mmJaspis 8 mmHematit hlava Buddhy 10 mm. Navlečeno na pevné voskové šňůrce, zapínání posunovací. Vel zápěstí 17 - 20 cm.    Navlečeno na pevné voskové šňůrce, zapínání posunova..

Cena:  450 Kč

136. Náramek Čistoty

136. Náramek Čistoty

Náramek z čistého křišťálu a afrického tyrkysu. Spojení, které sluší. Průzračný, čistý a velmi krásný šperk. Materiál - Africký tyrkys 10 mm - středový minerál.Křišťál 8 mm.Elastomer 0,8 mmFoto je ilustrační, vždy tvoříme originál. Velikost náramku napište do zprávy. náramku..

Cena:  320 Kč

139. Náramek Dvou minerálů

139. Náramek Dvou minerálů

Minerální náramek na kvalitním pružném lanku, čímž je zaručena vysoká pevnost šperku. Barevnost minerálů a jejich struktura působí zemitě. Neobyčejný šperk. Materiál - Minerály - Magnezit - Howlit  8 mm. Rodonit- 8 mm. Velikost náramku vyberte, podle obvodu zápěstí, pom..

Cena:  320 Kč

137. Náramek krásných barev

137. Náramek krásných barev

Výrazný minerální náramek, který bude zdobit každé zápěstí. Jeho barvy zaujmou na první pohled.   Nepřehlédnutelný šperk. Materiál - Minerály - Chryzokol barvený 6 mm.Ametyst 6 mm.Navlečeno na elastomeru nejvyšší kvality, čímž je zaručená pevnost a výdrž šperku. Foto je ilus..

Cena:  350 Kč

138. Náramek Čistoty

138. Náramek Čistoty

Jemný minerální náramek, čistota a minimalismus v jednom. Průzračný, čistý a velmi krásný šperk.  Materiál - Minerály - Křišťál 8 mm Láva barvená 10 mm. Navlečeno na elastomeru nejvyšší kvality, čímž je zaručená pevnost a životnost šperku.  Foto je ilustrační,..

Cena:  320 Kč

146. Náramek Šťastné cesty

146. Náramek Šťastné cesty

Náramek pro všechny snílky a milovníky cestování. Minerály navlečeny na kvalitním pružném lanku.  Materiál - Minerály -  Howlit, barvený  - 6 mm.  Pyrit  - 6 mm.  Foto je ilustrační, vždy tvoříme originál. Každý minerál je jedinečný !!!Velikost náram..

Cena:  320 Kč

147. Náramek kouzla

147. Náramek kouzla

Barevnost minerálů a jejich struktura působí zemitě. Neobyčejný šperk. Materiál - Minerály -Ametyst fasetovaný - 6 mm. Rodonit- 6 mm. Navlečeno na elastomeru nejvyšší kvality, čímž je zaručená pevnost a životnost šperku. Velikost náramku vyberte, podle obvodu zápěstí, pomůže Vám ..

Cena:  350 Kč

Zobrazuji 1 až 30 z 144 (celkem stran 5)