Šperky Katyba
Noste krásu s příběhem!

Kousek Lapisu Lazuli jen pro Vás. Jednoduchý šperk, zavěšený na řetízku z chirurgické oceli. 

Použitý materiál - 

 • Lapis lazuli  -  kámen lásky , moudrosti a přátelství. Vnáší klid do našeho života. Váš osobní šperk na Vaší cestě životem. 
 • Řetízek z chirurgické oceli, délka: 45 cm. ( na přání jde prodloužit,  napište do poznámky.) 
 • Prosím berte na vědomí, že každý kus minerálu je jedinečný. V nabídce jsou dva kusy a jedinečnost je zaručena u obou. 
 • Váha šperku 4 g. 
 • Baleno dárkově.

Barvy se mohou mírně lišit, záleží na nastavení monitoru, prosím berte na vědomí. 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
   Špatný           Dobrý

302. Náhrdelník - Lapis lazuli - kámen nejkrásnější modré barvy.

 • Výrobce: manufacturer
 • Kód výrobku: Náhrdelník Lapis Lazuli
 • Hmotnost balení: 200 g
 • Délka balení: 80 mm
 • Šířka balení: 30 mm
 • Na skladě: 1 ks

 • Cena:  790 Kč


Podobné výrobky

5. Náhrdelník Švestkový

5. Náhrdelník Švestkový

Náhrdelník minerální pro milovníky minimalismu. Autorský šperk. Materiál - Dendritický opál, mušle, kulička 8 mm.  Švestkové dřevo, vybroušeno, leštěno, ošetřeno silicemi.  Navlečeno na pevnou šňůrku, černé barvy.  Délka náhrdelníku 40 cm. Velmi lehký špe..

Cena:  250 Kč

8. Autorská šitá brož

8. Autorská šitá brož

Autorská šitá brož. Milá, veselá ozdůbka. Materiál -  Jablonecké sklo, ohňovky, Rondelky, mix velikostí. Barva : Multikolor laděný do zelené a zlaté. Brožový můstek - chirurgická ocel. Handmade. - jediný kus. Baleno dárkově. Barvy se mohou mírně lišit, záleží na na..

Cena:  690 Kč

146. Náramek Šťastné cesty

146. Náramek Šťastné cesty

Náramek pro všechny snílky a milovníky cestování. Minerály navlečeny na kvalitním pružném lanku.  Materiál - Minerály -  Howlit, barvený  - 6 mm.  Pyrit  - 6 mm.  Foto je ilustrační, vždy tvoříme originál. Každý minerál je jedinečný !!!Velikost náram..

Cena:  320 Kč

152. Náramek Mix minerálů

152. Náramek Mix minerálů

Nádherný minerální náramek se stromem života jako symbolem síly. Materiál - Hematit - 11 mm - strom života, jako symbol celku. Lepidolit - 8 mm. Avanturín - 8 mm. Navlečeno na elastomeru nejvyšší kvality, čímž je zaručená pevnost a životnost šperku. Foto je ilustrační, ..

Cena:  360 Kč

168. Prsten Lapis lazuli

168. Prsten Lapis lazuli

Prstýnek . Láska na ruce a jemnost zaručena. Materiál -  Lapis lazuli broušený 7 ks, velikost cca 1 - 3 mm - upozornění, každý kus minerálu je jedinečný, žádný není stejný.  Lanko tvoří několik spletených ocelových strun, potažených nylonem, pro hladkost.   Lanko s..

Cena:  150 Kč

183. Prsten Barvy kovu

183. Prsten Barvy kovu

Prsten pro romantickou duši. Láska na první pohled. Materiál - Růžový Hematit nebo chirurgická ocel, kulička 3 mm.  Hematit stříbrný, fasetovaný, vel. 2 mm.  Navlečeno na elastomeru. Foto je ilustrační, vždy tvoříme originál. Do zprávy napište velikost prstu !..

Cena:  250 Kč

185. Prsten Hematit s Chryzokolem

185. Prsten Hematit s Chryzokolem

Prsten s mocným kamenem Chryzokolu a Hematitu. Noste šperky s příběhem. Materiál - Chryzokol barvený kulička 6 mm. Každý minerál je jedinečný, žádný není stejný. Hematit , vel. 2 mm.  Navlečeno na elastomeru. Do zprávy napište velikost prstu !!!!Baleno dárkově. Bar..

Cena:  250 Kč

338. Náhrdelník - Titanium v cínu

338. Náhrdelník - Titanium v cínu

Autorský náhrdelník s božským minerálem. Jedinečný, originální. Váš mocný talisman. Materiál - Titanium - jsou drobné krystalky na který se pomocí zvláštní technologie nanáší titan. Díky tomu je povrch mnohobarevný, podle toho, jak odráží světlo. Pestrobarevný sulfid mědi a železa, zn..

Cena:  1 980 Kč

354. Guasha - Růženín srdce

354. Guasha - Růženín srdce

Holistická pomůcka vycházející z tradiční čínské medicíny k masáži obličeje i těla z pravého růženínu. Guasha je jedinečná, účinky obličejové masáže se dostavují téměř okamžitě – pleť je bezprostředně po jejím provedení vypnutá a svěží, otoky kolem očí a na tvářích mizí. Z dlouhodobého hlediska..

Cena:  690 Kč

439. Náhrdelník Pánská Boho Mála

439. Náhrdelník Pánská Boho Mála

 Náhrdelník Boho Mala, Tvůj osobní šperk, plný minerálů a energie. Jedinečný pánský šperk. Vhodný amulet do auta. Použitý materiál - Runa  - Algiz Defenc  Jejím hlavním významem jsou ochrana a obrana. Varuje člověka před nebezpečím, zostřuje jeho vnímavost k nečekaným a..

Cena:  1 290 Kč

Tagy: Lapis lazuli, Minerály, Náhrdelník, Šperk, Láska, Stříbro, Řetízek.