Šperky Katyba
Noste krásu s příběhem!

 Náhrdelník pro každého. Jediný kus. 

Použitý materiál - 

 • Meditující Buddha je symbolem pro lidi, kteří buď hledají klid a mír nebo chtějí zlepšit své meditační schopnosti. Je symbolem osvícení, harmonie, hojnosti, štěstí a moudrosti. Obličej Buddhy je duchovní symbol míru, klidu, blaženosti, moudrosti, štěstí, vyrovnanosti, osvícení a pozitivní energie. Pomáhá svému nositeli k vyrovnanosti a souznění se vším kolem nás.  
 • Buddha - Jadeit z Barmy, velikost : 2,3 x 2 cm. 
 • Řetízek z nerezové oceli 50 cm. Bez zapínání.  
 • Prosím berte na vědomí, že každý kus minerálu je jedinečný jak tvarem tak velikostí. 
 • Váha šperku 10 g.  
 • Baleno dárkově.

Barvy se mohou mírně lišit, záleží na nastavení monitoru, prosím berte na vědomí. 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
   Špatný           Dobrý

300. Náhrdelník Sedící Buddha

 • Výrobce: manufacturer
 • Kód výrobku: Náhrdelník sedící Buddha
 • Hmotnost balení: 200 g
 • Délka balení: 80 mm
 • Šířka balení: 30 mm
 • Na skladě: 1 ks

 • Cena:  790 Kč


Podobné výrobky

139. Náramek Dvou minerálů

139. Náramek Dvou minerálů

Minerální náramek na kvalitním pružném lanku, čímž je zaručena vysoká pevnost šperku. Barevnost minerálů a jejich struktura působí zemitě. Neobyčejný šperk. Materiál - Minerály - Magnezit - Howlit  8 mm. Rodonit- 8 mm. Velikost náramku vyberte, podle obvodu zápěstí, pom..

Cena:  320 Kč

152. Náramek Mix minerálů

152. Náramek Mix minerálů

Nádherný minerální náramek se stromem života jako symbolem síly. Materiál - Hematit - 11 mm - strom života, jako symbol celku. Lepidolit - 8 mm. Avanturín - 8 mm. Navlečeno na elastomeru nejvyšší kvality, čímž je zaručená pevnost a životnost šperku. Foto je ilustrační, ..

Cena:  360 Kč

182. Prsten Olivín

182. Prsten Olivín

Prsten pro romantickou duši. Olivín a stříbrný hematit, budou na vaši ruce zářit, krásně doplní i jiné šperky. Materiál - Olivín,  oválek 5 mm. Každý minerál je jedinečný, žádný není stejný. Hematit stříbrný, fasetovaný, vel. 2 mm.  Navlečeno na elastomeru. Foto je..

Cena:  250 Kč

183. Prsten Barvy kovu

183. Prsten Barvy kovu

Prsten pro romantickou duši. Láska na první pohled. Materiál - Růžový Hematit nebo chirurgická ocel, kulička 3 mm.  Hematit stříbrný, fasetovaný, vel. 2 mm.  Navlečeno na elastomeru. Foto je ilustrační, vždy tvoříme originál. Do zprávy napište velikost prstu !..

Cena:  250 Kč

184. Prsten Sodalit a Hematit

184. Prsten Sodalit a Hematit

Prsten s mocným kamenem Sodalitu a Hematitu. Noste šperky s příběhem. Materiál - Sodalit,  kulička 6 mm. Každý minerál je jedinečný, žádný není stejný. Hematit  vel. 2 mm.  Navlečeno na elastomeru. Do zprávy napište velikost prstu !!!!Baleno dárkově. Barv..

Cena:  250 Kč

186. Prsten Jahodový Křemen a Hematit

186. Prsten Jahodový Křemen a Hematit

Prsten pro milovníky minerálů, mějte svůj milovaný a mocný minerál stále u sebe. Krásně doplní Vaše ostatní šperky. Materiál - Jahodový křemen, 1 ks, tvar kulička 6 mm. Každý polodrahokam je jedinečný, žádný není stejný. Hematit, fasetovaný, vel. 2 mm.  Navlečeno na elastick..

Cena:  250 Kč

284. Náhrdelník Surový Ametyst - Parůžek

284. Náhrdelník Surový Ametyst - Parůžek

Surový Ametyst, broušený do krystalu, zasazený do cínu a chirurgické oceli. Osobní šperk pro odvážné a silné osobnosti. Autorský šperk vyrobený Tiffany technikou. Materiál - Minerály - Ametyst leštěný, broušený, nepravidelný , vel. 4,5 x 2,5 cm. ( krystal ). Barva světle fialová ) les..

Cena:  990 Kč

373. Náhrdelník Boho Mala, Váš osobní šperk

373. Náhrdelník Boho Mala, Váš osobní šperk

Boho Mala, meditační náhrdelník, Váš osobní šperk. Ochránce na Vaší cestě životem. Handmade, každý kus je jedinečný, originální. Materiál - Minerály - Délka 100 cm ( 50 cm ), uzlovaný pevným nylonovým provázkem. Střapec - růžová fuchsie - polyuretan 9 cm.    Fosiln..

Cena:  990 Kč

439. Náhrdelník Pánská Boho Mála

439. Náhrdelník Pánská Boho Mála

 Náhrdelník Boho Mala, Tvůj osobní šperk, plný minerálů a energie. Jedinečný pánský šperk. Vhodný amulet do auta. Použitý materiál - Runa  - Algiz Defenc  Jejím hlavním významem jsou ochrana a obrana. Varuje člověka před nebezpečím, zostřuje jeho vnímavost k nečekaným a..

Cena:  1 290 Kč

Tagy: Buddha, Sedící, Jade, Minerály, Nerezová ocel, Náhrdelník, Šperk, Láska.