Šperky Katyba
Noste krásu s příběhem!

Surový Ametyst, broušený do krystalu, zasazený do cínu a chirurgické oceli. Osobní šperk pro odvážné a silné osobnosti. 

Autorský šperk vyrobený Tiffany technikou. 

Materiál - Minerály - 

 • Ametyst leštěný, broušený, nepravidelný , vel. 4,5 x 2,5 cm. ( krystal ). Barva světle fialová ) lesk + mat ). Dovoz - Afganistán 
 • Cín Sn 97 %, Cu 3% ( cín s mědí bez olova !!! ). 
 • Řetízek z chirurgické oceli, kuličkový, velmi jemný, ale pevný, bez zapínání - přes hlavu, na řetízku je ozdobná kulička pro možnost zkrácení řetízku. Délka - 60 cm. 
 • Váha šperku 49 g.
 • Znamení zvěrokruhu - Panna, Střelci, Ryby, Kozorohy. 
 • Pracuji technikou cínování - což znamená, že své výrobky neodlévám, ale vše letuji. Proto co kus to originál! Berte prosím ohled na to, že jde o ruční práci. 

Ametyst- je symbolem moci a vyniká velkou ochrannou silou. Posiluje věrnost a lásku. 

Berte na vědomí -  Kameny jsou nepravidelného tvaru a mohou obsahovat vrypy, drážky, rýhy a malé odštěpky, které podtrhují absolutně přírodní původ minerálu.

Baleno dárkově. 


Barvy se mohou mírně lišit, záleží na nastavení Vašeho monitoru. 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
   Špatný           Dobrý

284. Náhrdelník Surový Ametyst - Parůžek

 • Výrobce: Katyba
 • Kód výrobku: Náhrdelník Ametyst surový - Parůžek
 • Hmotnost balení: 200 g
 • Délka balení: 90 mm
 • Šířka balení: 90 mm
 • Výška balení: 20 mm
 • Na skladě: 1 ks

 • Cena:  990 Kč


Podobné výrobky

297. Náhrdelník Božský Tyrkys

297. Náhrdelník Božský Tyrkys

Autorský šperk vyrobený Tiffany technikou.  Jedinečný originál. Božský šperk. Materiál - Tyrkys, oválného tvaru , krásný lesk, barvy zelená, hnědá, barvy ostrova, vel. 3,5 x 1,8 cm.Cín Sn 97 %, Cu 3% ( cín s mědí bez olova !!! ).  Zavěšeno na krásný kuličkový, jemný řetízek ..

Cena:  1 190 Kč

300. Náhrdelník Sedící Buddha

300. Náhrdelník Sedící Buddha

 Náhrdelník pro každého. Jediný kus. Použitý materiál - Meditující Buddha je symbolem pro lidi, kteří buď hledají klid a mír nebo chtějí zlepšit své meditační schopnosti. Je symbolem osvícení, harmonie, hojnosti, štěstí a moudrosti. Obličej Buddhy je duchovní symbol míru, klidu, blaže..

Cena:  790 Kč

304. Náhrdelník surový Ametyst

304. Náhrdelník surový Ametyst

Nádherný surový Ametyst. Velmi jednoduchý šperk. Lehký ale výrazný. Jediný kus. Materiál - Ametyst - kámen duchovní čistoty, býval šperkem králů. jeden z nejoblíbenějších minerálů. Ametyst surový, plátek, nepravidelný velikost - 5 x 2,5 cm. Řetízek z chirurgické oceli, délka - 52..

Cena:  1 090 Kč

414. Náhrdelník Labradorit

414. Náhrdelník Labradorit

 Náhrdelník s božským Labradoritem. Originální šperk.  Autorský šperk vyrobený Tiffany technikou.Materiál - Minerály - Labradorit - vysoce mystický a ochranný kámen, přináší světlo do života. Stane se ochránce na Vaší cestě životem. Labradorit broušený do tvaru oválu, jedine..

Cena:  1 890 Kč

415. Náhrdelník Jaspis

415. Náhrdelník Jaspis

Autorský šperk s výrazným Jaspisem. Krajina která patří jen Vám. Materiál - Jaspis pestrý, oválného tvaru , krásný lesk, barvy zastřená růžová, hnědá, béžová vel. 4,5 x 2,7 cm. Cín Sn 97 %, Cu 3% ( cín s mědí bez olova !!! ). Šperk je ošetřen černou patinou a antioxidantem. ..

Cena:  1 690 Kč

433. Náhrdelník Ametyst

433. Náhrdelník Ametyst

Nádherný Ametyst. Jednoduchý náhrdelník pro každého. Radost na krku. Materiál - Ametyst - kámen duchovní čistoty, býval šperkem králů. jeden z nejoblíbenějších minerálů. Ametyst kapička, leštěný, krásně průhledný, Vel. 2 cm.Řetízek z chirurgické oceli, zapínání karabinka, délka - 50 c..

Cena:  690 Kč

Tagy: Minerály, šperk, Ametyst, Na krk, Ruční práce, Náhrdelník,