Šperky Katyba
Noste krásu s příběhem!

Výrazný minerální náramek na kvalitním pružném lanku, čímž je zaručena vysoká pevnost šperku.  

Nepřehlédnutelný šperk. 

Chryzokol matný - 8 mm.  

 •  Je tradičním symbolem - kamenem klidu. Udává se, že tiší emoce, poskytuje sílu a rozvahu, přitahuje lásku a upevňuje vztahy. V lidových tradicích se považuje za kámen, který zvyšuje schopnost milovat.  Pomáhá při meditacích. Chalcedon má má údajně očistný vliv a vyhání veškeré negativní energie. Pomáhá zlepšit komunikaci, ale také může svému majiteli pomoci rozpoznat, kdy je lepší mlčet. 

Onyx lesklý - 8 mm.

 • Je kamenem dodávající sílu. Udržuje vzpomínky na všechno co ten, kdo jej nosí prožil. Je ochranným kamenem, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, pomáhá v těžkých obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, pomáhá při problémech se starými traumaty ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 
 • Využití: udává se, že onyx blahodárně působí jako podpora při problémy se zuby, kostmi, kostní dření, poruch krevního oběhu a problémy dolních končetin.

Velikost náramku vyberte, podle obvodu zápěstí, pomůže Vám článek.  Jak vybrat velikost náramku? 

Náramek zabalený v dárkové pytlíčku. 

Barvy se mohou mírně lišit, záleží na nastavení monitoru. 

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

156. Náramek klidu a rozvahy

 • Výrobce: Šperky Katyba
 • Kód výrobku: Náramek klidu a rozvahy
 • Hmotnost balení: 25 g
 • Délka balení: 180 mm
 • Šířka balení: 120 mm
 • Výška balení: 15 mm
 • Na skladě: 1 ks

 • Cena:  379 Kč


Dostupné možnosti


Podobné výrobky

142. Klíčenka pro osobní ochranu

142. Klíčenka pro osobní ochranu

Klíčenka s runou vyřezaná z ořechového dřeva pro ochranu a bezpečí jejího nositele. Materiál -  Runa  - dřevo ořechové ( ručně vyřezaná ), vel. 2,5 x 2 cm. Karabina běžný kov v barvě strokovu. Handmade, každý kus je jedinečný, Váš osobní šperk. Runa  - Algiz D..

Cena:  259 Kč

143. Klíčenka pro osobní ochranu

143. Klíčenka pro osobní ochranu

Klíčenka s runou vyřezaná z třešňového dřeva pro ochranu a bezpečí jejího nositele. Materiál -  Runa  - dřevo třešňové ( ručně vyřezaná ), vel. 2,5 x 2 cm. Karabina běžný kov v barvě strokovu. Handmade, každý kus je jedinečný, Váš osobní šperk. Runa  - Algiz D..

Cena:  259 Kč

157. Náramek čistoty přírody

157. Náramek čistoty přírody

Náramek barev země, trávy a listí na jaře. Pro milovníka jarní přírody. Minerály jsou navlečeny na pružné gumičce vysoké kvality, pro pevnost šperku.   Achát- 8 mm. Je od nepaměti považován za kámen ochrany, síly a harmonie. Udává se, že dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a potlačuje str..

Cena:  379 Kč

185. Prsten Chryzokol a Hemtait

185. Prsten Chryzokol a Hemtait

Prsten s mocným kamenem Chryzokolu a Hematitu. Noste šperky s příběhem. Materiál - Sodalit, 1 ks, tvar kulička 6 mm. Každý polodrahokam je jedinečný, žádný není stejný. Hematit fasetovaný, vel. 2 mm.  Navlečeno na elastické průhledné gumičce, zajištěno uzlíkem. Do zpráv..

Cena:  230 Kč

Tagy: Náramek klidu a rovnováhy, Onyx, Chryzokol, šperk, Handmade.