Šperky Katyba
Noste krásu s příběhem!

Náramek klidu a míru, pro ty co chtějí mít svého ochránce. 

Plný barev spektra modré a zlaté, velmi krásný šperk. 

Lapis lazuli - 6 mm. 

  • Je považován za duchovní kámen, vhodný pro meditace. V lidových tradicích se udává, že přináší nositeli klid a mír, je nápocný jako podpora proti depresi a rychle může pomoci potlačit stres. Lapis lazuli je po staletí používán jako ochranný kámen - talisman, dříve hlavně pro děti. Pokud se použije jako talisman, říká se o něm, že dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Udává se, že odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled, upevňuje vztahy, pomáhá potlačit krutost a strádání.

Pyrit - 6 mm. 

  • Pyrit ve Feng Shui představuje energii země, energii stability, trpělivosti, čestnosti, rovnováhy a vynalézavosti. Je to naše domácí energie, energie země, na které žijeme. Je to energie hor, rovin, břehu a údolí. Je to naše vytrvalost, náš domov v černém chladném vesmíru. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Pyrit též představuje energii ohně, energii nadšení, tepla, vřelosti, vášně, aktivity a osvícení. 

Velikost náramku vyberte, podle obvodu zápěstí, pomůže Vám článek.  Jak vybrat velikost náramku? 

Náramek zabalený v dárkové pytlíčku. 

Barvy se mohou mírně lišit, záleží na nastavení monitoru. 

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

151. Náramek meditace

  • Výrobce: Šperky Katyba
  • Kód výrobku: Náramek meditace
  • Hmotnost balení: 25 g
  • Délka balení: 180 mm
  • Šířka balení: 120 mm
  • Výška balení: 15 mm
  • Na skladě: 1 ks

  • Cena:  350 Kč


Dostupné možnosti


Podobné výrobky

150. Náramek života

150. Náramek života

Nádherný minerální náramek pro romantickou duši. Něha na ruce. Budete ho milovat. Křišťál - 8 mm.  Je po staletí mezi lidmi považován za velmi účinný a universální krystal, jenž jako talisman údajně silně zesiluje, pohlcuje, uvolňuje a reguluje energii a uvádí ji do absolutní harmonie..

Cena:  389 Kč

152. Náramek rodiny

152. Náramek rodiny

Nádherný minerální náramek se stromem života jako elementu silné rodiny. Hematit - 11 mm.   Strom života , mimořádně okouzlující šedý kámen, který je mocný vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, nese v sobě silný element jang, zajišťuje n..

Cena:  389 Kč

Tagy: Náramek meditace, šperk, Lapis lazuli, Pyrit, na ruku, Handmade, láska, Klid a mír, Meditace.