Šperky Katyba
Noste krásu s příběhem!

Nádherný minerální náramek se stromem života jako elementu silné rodiny. 

Hematit - 11 mm. 

 •  Strom života , mimořádně okouzlující šedý kámen, který je mocný vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, nese v sobě silný element jang, zajišťuje nerovnováhu meridiánu, čímž napravuje nevyváženosti jin, odstraňuje vše nepříznivé, a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje mír, klid a harmonii, zvyšuje sebevědomí ženy.  

Lepidolit - 8 mm. 

 • Je uklidňující kámen vhodný k odbourávání stresů každodenního života. Tiší vztek, hněv a další negativní emoce. Pozvedává psychické vědomí. Přitahuje štěstí svému nositeli. Podporuje lásku, uklidňuje vztahy narušené emocemi a pomáhá usmíření mezi milenci. Odstraňuje elektromagnetické znečištění (měl by ležet na počítačích, kde účinně pohlcuje škodlivé záření). Účinně odstraňuje bloky a jejich příčiny. Používá se ke zmírnění stresu a depresí. Potlačuje utkvělé myšlenky, odstraňuje malomyslnost a překonává nespavost. Stabilizuje výkyvy nálad a návaly strachu nebo paniky. Pomáhá překonávat všechny citové i fyzické závislosti včetně anorexie. Pomáhá k nezávislosti a dosažení stanovených cílů.

Avanturín - 8 mm. 

 • Název avanturín nebo také aventurín je odvozen z italské fráze „A ventura“, která v překladu znamená „ke štěstí“. Tento kámen je také znám pod přezdívkou „Kámen příležitostí“ a po staletí se věří v jeho schopnost zvýšit štěstí v soutěžích a hazardních hrách. Kámen prý také dokáže odstranit staré myšlenkové vzory a návyky, díky čemuž se nové příležitosti v životě stanou nevyhnutelnými. Je známo, že podporuje pocit pohody a poskytuje pozitivní pohled na život. Aventurín také symbolizuje klid, trpělivost a kreativitu.Ve vědeckém světě geologie je avanturín typický polodrahokam, který vykazuje jev zvaný aventurescence. To je optický efekt způsobený občasnými odlesky a kovovým třpytem uvnitř kamene, způsobenými jeho příměsemi.

Velikost náramku vyberte, podle obvodu zápěstí, pomůže Vám článek.  Jak vybrat velikost náramku? 

Náramek zabalený v dárkové pytlíčku. 

Barvy se mohou mírně lišit, záleží na nastavení monitoru. 

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

152. Náramek rodiny

 • Výrobce: Šperky Katyba
 • Kód výrobku: Náramek rodiny.
 • Hmotnost balení: 25 g
 • Délka balení: 180 mm
 • Šířka balení: 120 mm
 • Výška balení: 15 mm
 • Dostupnost: 1
 • 389 Kč


Dostupné možnosti


Podobné výrobky

149. Náramek magické síly

149. Náramek magické síly

Nádherný minerální náramek, který bude zdobit každé zápěstí. Neopakovatelná kombinace barev a síly minerálů. Křišťál - 8 mm. Je po staletí mezi lidmi považován za velmi účinný a universální krystal, jenž jako talisman údajně silně zesiluje, pohlcuje, uvolňuje a reguluje energii a uvádí ji ..

389 Kč

151. Náramek meditace

151. Náramek meditace

Náramek klidu a míru, pro ty co chtějí mít svého ochránce. Plný barev spektra modré a zlaté, velmi krásný šperk. Lapis lazuli - 6 mm. Je považován za duchovní kámen, vhodný pro meditace. V lidových tradicích se udává, že přináší nositeli klid a mír, je nápocný jako podpora proti depre..

350 Kč

153. Náramek matky země

153. Náramek matky země

Nádherný minerální náramek, který bude zdobit každé zápěstí. Neopakovatelná kombinace barev a síly minerálů. Achát fasetovaný - 8 mm. Je od nepaměti považován za kámen ochrany, síly a harmonie. Udává se, že dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a potlačuje strach. Již v antickém řecku lidé věřil..

389 Kč

154. Náramek rovnováhy

154. Náramek rovnováhy

Nádherný minerální náramek, který bude zdobit každé zápěstí. Neopakovatelná kombinace barev a síly minerálů. Navlečeno na pružné gumičce vysoké kvality. Křišťál aura fasetovaný - 6 mm. Je po staletí mezi lidmi považován za velmi účinný a universální krystal, jenž jako talisman údajně ..

350 Kč

Tagy: Náramek rodiny, Avanturín, Hematit, Lipidolit, Šperk na ruku, Handmade.