Jemný romantický minerální náramek. 

Materiál -  

  • Chalcedon kulička 6 mm, Růženín broušený do tvaru obdélníku 13 x 9 mm.  
  • Navlečeno na elastické gumičce. 
  • Velikost 16 mm. Lze i zvětšit na velikost potřebnou pro Vás.   Jak vybrat velikost náramku?

Chalcedon -  

  • Receptivní kámen, přiřazen planetě Měsíc a elementu vody. 
  • Je kamenem, jenž vyhání strach, deprese, hysterii a smutek a mění je v radost. Rozhání iluze a fantazie, podporuje klidné a pokojné pocity, dodává sílu mezilidským vztahům, uvádí tělo, mysl a ducha do vzájemné harmonie. Je též kamenem ochrany, zvláště na cestách, odvrací psychické útoky, negativní magii, pohlcuje negativní energii a rozptyluje negativní myšlenky. Položen pod polštář zahání noční můry, noční vize a strach ze tmy. Dodává krásu, sílu, energii a přináší úspěch a štěstí ve všech podnicích. 

Růženín -  

  • Má největší vliv v centru srdce, kde čistí, uklidňuje a posiluje vše, co souvisí s činností srdce a psychosomatickými poruchami, které mají příčinu v poraněných a posléze potlačených emocích. Reguluje srdeční rytmus a pomáhá při nespavosti, léčení nemocí pohlavních orgánů u žen i mužů a neplodnosti, při krevních onemocněních jako je anémie a leukémie, léčí kožní záněty. V kombinaci s hematitem je účinný proti nespavosti.
Baleno v saténovém pytlíčku. 
Barvy se mohou mírně lišit, záleží na nastavení monitoru. 

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Náramek Chalcedon a Růženín

  • Kód výrobku: Náramek Chalcedon a Růženín
  • Dostupnost: 1
  • 299 Kč


Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Minerální náramek, Magnezit, Hematit - rose gold.

Minerální náramek, Magnezit, Hematit - rose gold.

Výrazný minerální náramek na kvalitním pružném lanku, čímž je zaručena vysoká pevnost šperku. Magnezit - 8 mm.  přináší hluboký klid, dodává harmonii, otvírá srdeční čakru, pomáhá přijímat ostatní, takové jací jsou, bez potřeby je měnit.   Hematit - 8 mm.   Mimořádně ok..

389 Kč

Minerální náramek Láva, Jaspis crazy, Mušlovina. Vel. 16 - 18 cm.

Minerální náramek Láva, Jaspis crazy, Mušlovina. Vel. 16 - 18 cm.

Výrazný minerální náramek na kvalitním pružném lanku, čímž je zaručena vysoká pevnost šperku.  Středový  stříbrný šperk, nepravidelného tvaru - běžný kov. Vel. 1,8 cm.  Náramek pouze jeden kus vel. 16 - 18 cm!! Mušlovina - 8mm.  Perla je symbolem ženy a vody, ..

420 Kč

Tagy: Růženín, Chalcedon, Náramek,