Šperky Katyba
Noste krásu s příběhem!

Surový Ametyst, broušený do tvaru špičatého hranolu, zasazený do cínu a chirurgické oceli jedinečným způsobem. Osobní šperk pro odvážné a silné osobnosti. 

Autorský šperk vyrobený Tiffany technikou. 

Materiál - Minerály - 

 • Ametyst leštěný, broušený, tvar špičatý hranol, vel. 3,2 x 1 cm. ( krystal ). Barva světle fialová ) lesk + mat ). Dovoz - Afganistán 
 • Cín Sn 97 %, Cu 3% ( cín s mědí bez olova !!! ). 
 • Řetízek z chirurgické oceli, kuličkový, velmi jemný, ale pevný, bez zapínání - přes hlavu. Délka - 60 cm. 
 • Váha šperku 12 g.
 • Znamení zvěrokruhu - Panna, Střelci, Ryby, Kozorohy. 
 • Pracuji technikou cínování - což znamená, že své výrobky neodlévám, ale vše letuji. Proto co kus to originál! Berte prosím ohled na to, že jde o ruční práci. 

Ametyst- je symbolem moci a vyniká velkou ochrannou silou. Posiluje věrnost a lásku. 

Berte na vědomí -  Kameny jsou nepravidelného tvaru a mohou obsahovat vrypy, drážky, rýhy a malé odštěpky, které podtrhují absolutně přírodní původ minerálu. Každý kus minerálu je jiný. 

Baleno dárkově. 


Barvy se mohou mírně lišit, záleží na nastavení Vašeho monitoru. 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
   Špatný           Dobrý

333. Náhrdelník Ametyst v cínu

 • Výrobce: Katyba
 • Kód výrobku: Náhrdelník Ametyst v cínu
 • Hmotnost balení: 200 g
 • Délka balení: 90 mm
 • Šířka balení: 90 mm
 • Výška balení: 20 mm
 • Na skladě: 1 ks

 • Cena:  890 Kč


Podobné výrobky

81. Prsten srdce

81. Prsten srdce

Prsten pro lásku. Lehký a příjemný na nošení. Materiál -   Hematit ve tvaru srdce, 2 barvy ( zlatá, stříbrná) vel. cca 5 mm - upozornění, každý kus minerálu je jedinečný, žádný není stejný.   Lanko 2 barvy ( zlatá, stříbrná) tvoří několik spletených ocelových strun, potažený..

Cena:  150 Kč

304. Náhrdelník surový Ametyst

304. Náhrdelník surový Ametyst

Nádherný surový Ametyst. Velmi jednoduchý šperk. Lehký ale výrazný. Jediný kus. Materiál - Ametyst - kámen duchovní čistoty, býval šperkem králů. jeden z nejoblíbenějších minerálů. Ametyst surový, plátek, nepravidelný velikost - 5 x 2,5 cm. Řetízek z chirurgické oceli, délka - 52..

Cena:  1 090 Kč

388. Prsten Ametyst vel. 62 - 64

388. Prsten Ametyst vel. 62 - 64

Přenádherný prsten s božským Ametystem. Osobní šperk pro odvážné a silné osobnosti. Autorský šperk vyrobený Tiffany technikou. Materiál - Minerály - Ametyst broušený do tvaru obdélníku, leštěný, jedinečné barvy hnědé, bílé, světle i tmavě fialové. Vel. kamene 2,5 x 1,3cm. Cín Sn ..

Cena:  1 490 Kč

415. Náhrdelník Jaspis

415. Náhrdelník Jaspis

Autorský šperk s výrazným Jaspisem. Krajina která patří jen Vám. Materiál - Jaspis pestrý, oválného tvaru , krásný lesk, barvy zastřená růžová, hnědá, béžová vel. 4,5 x 2,7 cm. Cín Sn 97 %, Cu 3% ( cín s mědí bez olova !!! ). Šperk je ošetřen černou patinou a antioxidantem. ..

Cena:  1 690 Kč

433. Náhrdelník Ametyst

433. Náhrdelník Ametyst

Nádherný Ametyst. Jednoduchý náhrdelník pro každého. Radost na krku. Materiál - Ametyst - kámen duchovní čistoty, býval šperkem králů. jeden z nejoblíbenějších minerálů. Ametyst kapička, leštěný, krásně průhledný, Vel. 2 cm.Řetízek z chirurgické oceli, zapínání karabinka, délka - 50 c..

Cena:  690 Kč

434. Náhrdelník Růženín

434. Náhrdelník Růženín

Nádherný Růženín. Jednoduchý náhrdelník pro každého. Radost na krku. Materiál - Růženín - kámen lásky a harmonie. Přináší do života vše dobré. Růženín kapička, leštěný, krásně průhledný, Vel. 2 cm.Řetízek z chirurgické oceli, zapínání karabinka, délka - 50 cm. Váha šperku 7 g.&nb..

Cena:  690 Kč

Tagy: Minerály, šperk, Ametyst, Na krk, Ruční práce, Náhrdelník,