Prstýnky

Prsten Achát žlutý barvený.

Prsten Achát žlutý barvený.

Minerální prsten vybroušený z jednoho kusu. Achát - je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám  narušujícím jeho pohod..

110 Kč

Prsten Achát, na lanku.

Prsten Achát, na lanku.

Achát na ocelovém lanku. Lehký prsten, který na prstu necítíte. Mějte svůj milovaný minerál, stále u sebe. Materiál -  Achát, velikost cca 6 mm - upozornění, každý kus Achátu je jedinečný, žádný není stejný.  Chirurgické lanko zlacené.  Bílá, Hnědá, Černá, průsvitn..

120 Kč

Prsten Amazonit, na lanku.

Prsten Amazonit, na lanku.

Amazonit na ocelovém lanku. Lehký prsten, který na prstu necítíte. Mějte svůj milovaný minerál, stále u sebe. Materiál -  Amazonit, velikost cca 6 mm - upozornění, každý kus Amazonitu je jedinečný, žádný není stejný.  Chirurgické lanko zlacené.  Zelená, barva. ..

129 Kč

Prsten Ametyst surový

Prsten Ametyst surový

Nádherný surový Ametyst na lanku. Velký a přitom necítíte na prstu díky tenkému lanku. Materiál - Ametyst surový, sekaný, nepravidelný. ( upozornění, každý kus ametystu je jedinečný, žádný není stejný ! ). Chirurgické lanko zlacené. Velikost prstu napište do zprávy, vyrobíme na m..

290 Kč

Prsten Avanturín zelený, vyrovnává a dodává duševní klid.

Prsten Avanturín zelený, vyrovnává a dodává duševní klid.

Minerální prsten vybroušený z jednoho kusu. Avanturín - Zelený avanturín pomáhá uklidnit a tišit utrápené emoce. Rozptyluje negativní myšlenky, dává pocit vyrovnanosti a duševní pohody. Zahání žaludeční nevolnost. Velikost 53,5 , šířka 6 mm, poslední kus !! Baleno v saténovém pyt..

355 Kč

Prsten Jantar

Prsten Jantar

Jantar na ocelovém lanku. Noste k utišení bolesti kousek slunce. Materiál -  Jantar lesklý, hladký, nepravidelný, velikost cca 5 - 9 mm - upozornění, každý kus Jantaru je jedinečný, žádný není stejný.  Chirurgické lanko zlacené.  Zlatohnědá barva.  Veliko..

160 Kč

Prsten Jaspis dalmatin, na lanku.

Prsten Jaspis dalmatin, na lanku.

Jaspis dalmatin na ocelovém lanku. Lehký prsten, který na prstu necítíte. Mějte svůj milovaný minerál, stále u sebe. Materiál -  Jaspis, velikost cca 8 mm - upozornění, každý kus Jaspisu je jedinečný, žádný není stejný.  Chirurgické lanko zlacené.  Hnědá, puntík če..

129 Kč

Prsten Jaspis leopardí, prsten přijetí.

Prsten Jaspis leopardí, prsten přijetí.

Minerální prsten vybroušen z jednoho kusu. Materiál - Jaspis leopardí, vybroušený v prsten velikost 57. Váha 7 gramů, šířka 6 mm. Jaspis leopardí - Leopard jaspis svým vzhledem připomíná kůži leoparda. Učí nás vidět a přijímat takové, jací ve skutečnosti jsme. Udáv..

411 Kč

Prsten Labradorit, na lanku.

Prsten Labradorit, na lanku.

Labradorit na ocelovém lanku. Lehký prsten, který na prstu necítíte. Mějte svůj milovaný minerál, stále u sebe. Materiál -  Labradorit, velikost cca 4 mm - upozornění, každý kus Labradoritu je jedinečný, žádný není stejný.  Chirurgické lanko zlacené.  Zelená, průsv..

120 Kč

Prsten Morganit, na lanku.

Prsten Morganit, na lanku.

Morganit na ocelovém lanku. Lehký prsten, který na prstu necítíte. Mějte svůj milovaný minerál, stále u sebe. Materiál -  Morganit, velikost cca 6 mm - upozornění, každý kus Morganitu je jedinečný, žádný není stejný.  Chirurgické lanko zlacené.  Zelená, modrá, růžo..

139 Kč

Prsten Tyrkenit, na lanku.

Prsten Tyrkenit, na lanku.

Tyrkenit na ocelovém lanku. Lehký prsten, který na prstu necítíte. Mějte svůj milovaný minerál, stále u sebe. Materiál -  Tyrkenit fasetovaný, barvený, velikost cca 6 mm - upozornění, každý kus Tyrkenitu je jedinečný, žádný není stejný.  Chirurgické lanko zlacené.  ..

120 Kč

Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)