Šperky Katyba
Noste krásu s příběhem!

Brože

357. Autorská cínovaná brož - Labradorit

357. Autorská cínovaná brož - Labradorit

 Překrásná a velmi jedinečná brož.  Budete Vám slušet. Jediný kus.  Autorský šperk vyrobený Tiffany technikou.Materiál - Minerály - Labradorit - leštěný do tvaru oka, vel. 2,2 - 5 cm. ( Kabošon ). Mnohobarevný lesk. Barva - zelenomodrá, šedá, růžová. Z naleziště v Kanadě.&nb..

Cena:  2 490 Kč

360. Autorská cínovaná brož - Titanit

360. Autorská cínovaná brož - Titanit

 Překrásná a velmi jedinečná brož.  Budete Vám slušet. Jediný kus.  Autorský šperk vyrobený Tiffany technikou.Materiál - Minerály - Kyanit  s titanovou aurou  jsou vyrobeny přidáním mikrovrstev práškových pigmentů z titanové páry na přírodní černý kyanit, díky čemu..

Cena:  1 990 Kč

361. Autorská brož -  Božský Tyrkys

361. Autorská brož - Božský Tyrkys

Autorská brož vyrobená Tiffany technikou.  Jedinečný originál. Božský šperk. Materiál - Tyrkys, oválného tvaru , krásný lesk, barvy zelená, hnědá, barvy ostrova, vel. 3 x 1,3 cm.Tyrkys je kámen klidu, léči duši a pomáhá v těžkých chvílích překonat těžkosti. Je to nejúčinnější minerál...

Cena:  1 690 Kč

400. Autorská cínovaná brož - Dendritický opál

400. Autorská cínovaná brož - Dendritický opál

 Překrásná a velmi jedinečná brož.  Budete Vám slušet. Jediný kus.  Autorský šperk vyrobený Tiffany technikou.Materiál - Minerály - Dendritický opál - leštěný do tvaru kapky, vel. 5 x 2,5 cm. ( Kabošon ). Barva - bílá, černá, žlutá, hnědá, mléčná.  Cín Sn 97 %, Cu ..

Cena:  2 490 Kč

401. Autorská cínovaná brož - Kamínek z Jadranu

401. Autorská cínovaná brož - Kamínek z Jadranu

 Překrásná a velmi jedinečná brož.  Budete Vám slušet. Jediný kus.  Autorský šperk vyrobený Tiffany technikou.Materiál - Minerály - kamínek z Jadranu - leštěný mořem vel. 2 x 1,3 cm. Barva - tělová, písková.  Cín Sn 97 %, Cu 3% ( cín s mědí bez olova !!! ). Ve..

Cena:  1 590 Kč

426. Autorská cínovaná brož  Fantasy - Labradorit a sklo

426. Autorská cínovaná brož Fantasy - Labradorit a sklo

 Překrásná a velmi jedinečná brož. Vaše brož Váš příběh. Z kolekce Fantasy.  Autorský šperk vyrobený Tiffany technikou.Materiál - Minerály - Labradorit - je vhodným kamenem pro umělce, protože rozvíjí tvůrčí vyjadřování. Rovněž probouzí nadšení do všech činností, radost z pr..

Cena:  1 990 Kč

427. Autorská cínovaná brož  Fantasy - Korál

427. Autorská cínovaná brož Fantasy - Korál

 Překrásná a velmi jedinečná brož. Vaše brož Váš příběh. Z kolekce Fantasy.  Autorský šperk vyrobený Tiffany technikou.Materiál - Minerály - Korál - se považuje za velmi silný kámen, který dokáže spojit člověka s přírodou. Do života lidem vnáší pohodu a vnitřní klid. Ko..

Cena:  1 390 Kč

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)