Šperky Katyba
Noste krásu s příběhem!

Universum

Dřevěné hodinky model Universum jsou prvním digitálním modelem v našem portfoliu. Svým hranatým tvarem se odvolávají na designovou ikonu tohoto typu hodinek od Japonské značky Casio. Nicméně ne jen z technologických důvodů se jedná jen o velmi vzdálenou citaci. Třítlačítková verze digitálního strojku svému uživateli nabízí klasické digitální funkce. Kromě zobrazení času včetně vteřin hodinky nabízí stopky, bodík, den v týdnu, den v měsíci a osvětlení. Tento elektronický zázrak osmdesátých let je zabalen do dřevěného pouzdra obdélníkového tvaru o rozměrech 43 x 35 x 10 mm. Monochromatický LCD display je kryt tenkým minerálním sklem o průměru 25 mm. K tělu hodinek je tradičně připevně kožený řemínek s šířkou 18 mm. Tento retro šperk jistě udělá radost těm starším z nás, kteří zavzpomínají na dobrodružství spojená s pašováním tohoto luxusního zboží za železnou oponu. Nicméně jej ocení i ti co jim čtení ručičkových hodinek dělá potíže a touží po něčem originálním.


Dřevěné hodinky Universum Slivoň Bluma - V.Č.: 00347

Dřevěné hodinky Universum Slivoň Bluma - V.Č.: 00347

Slivoň Bluma, použitá na výrobu tohoto šperku, vyrostla západně od obce Osek nad Bečvou. Strom rostl na okraji nově vznikající dálnice a při jarní probírce musel ustoupit. Důvodem bylo zvýšení bezpečnosti v daném úseku komunikace.   Jeden špalek tohoto nádherného dřeva se nám podařilo získ..

Cena:  2 000 Kč

Dřevěné hodinky Universum Jasan - V.Č.: 00350

Dřevěné hodinky Universum Jasan - V.Č.: 00350

Jasan, použitý na výrobu tohoto šperku, vyrostl na území obce Pomezí pod hradem Landštejn. Na podzim roku 2020 začala rekonstrukce jedné chalupy ve vesnici. Bylo třeba vykácet některé náletové stromy, které zdě rostly víc než čtyřicet let.  Několik kusů tohoto listnatého stromu máme možnost zpr..

Cena:  2 000 Kč

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)