Šperky Katyba
Noste krásu s příběhem!

O nás

Katyba …šperky všedního dne

Autorské šperky tvoříme my, Katka a Honza. Zvědavost a hravost je u nás na prvním místě, z toho důvodu se prostě nedokážeme nudit.

Naše společná láska k této naší krásné zemi se opírá hlavně o staré stromy, které díky naší tvorbě žijí po své smrti v podobě šperku, který z něho vyrobíme. Minerály, říční perly, drahé kovy, kůže, doplňí dřevěný skvost k dokonalosti. Vznikají tak šperky všedního dne i elegantnější kousky, které mají punc vznešené jidinečnosti. Tradiční řemeslo a zkušenost jsme spojili s technologiemi i komfortem zítřka.

Katyba zkrátka nachází pozoruhodné ve zdánlivě obyčejném. Směle kombinujeme mužský a ženský princip a vytváříme osobitou syntézu. Proto se nebojte snít ve velkém a buďte idolem sami pro sebe.

S láskou Katka A Honza

Kontakty:

Katyba

Kateřina a Jan Vermouzek
Adresa: Zábranského 1279/6a | 616 00 Brno
Telefon: 604 558 164, 724 057 346
IČO: 75536099

E-mail: info@katyba.cz

www: www.katyba.cz
E-shop: www.katyba.cz/e-shop
Facebook: www.facebook.com/sperkykatyBa
Instagram: www.instagram.com/sperky_katyba/
Pinterest: cz.pinterest.com/sperkykatyba

Značková prodejna:

Ateliér Katyba | Palác Jalta | Dominikánské náměstí 2 | 602 00 Brno
Otevřeno:
Útery: 9:00 – 14:00
Středa: 11:00 – 18:00
Čtvrtek: 11:00 – 18:00
V jíne dny si domluvte návštěvu individuálně na čísle: 604 558 164.

Z historie značky

Ručně vyráběné šperky pod značkou Katyba respektive Šperky Katyba vznikají od roku 2005. Sídlem bylo vždy Brno odkud pochází Katka, zakladatelka značky. Koncem roku 2017 se, ze zejména dámského sortimentu, výroba rozšířila i o pánskou produkci. Ke klasickým šperkařským materiálům jako je sklo, minerály a nejrůznější kovy přibylo i zpracování dřeva a kůže. V roce 2018 vznikl první pár dřevěných hodinek.

Mezi značkovými šperky naleznete klasické produkty jako jsou náhrdelníky, náramky, náušnice. Ale i ty jež jsou vyráběny méně tradičně. Obrázkové brože, šperky kombinující dřevo a kámen čí nejrůznější varianty minerálních prstýnků i těch oblíbených minimalistických na lanku.

Dřevěné hodinky jsou ručně vyráběny v domácí dílně „Made at Home!“. Na vzniku se podílí řemeslné zpracování lidskou rukou. I sofistikované moderní technologie uplatněné především při designování modelových řad. V dřevěných hodinkách Katyba se snoubí klasické i moderní v jednom elegantním produktu z přírodních materiálů.